Jump to content

Тасове за железните джанти на Ц4


ILI@N

Recommended Posts

 Здравейте колеги.

 

Дойде време да сложа зимните гуми. Понеже колата я купих с оригиналните лети джанти се наложи да си купя железни за зимните (15-ки). Въпроса ми е към хората които карат зимата с железни джанти, какви тасове слагате? И вобще слагате ли тасове. Ако може добавете някои снимка на колата да се види как стоят. Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не използвам тасове. Така или иначе визията с 15-ки не е нищо особено. Вероятно някои модели оригинални тасове биха стояли добре, но не тези от Б4.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е сива а джантите в момента черни. Чудя се кои модел тасове би стоял добре. Само да спре тоя дъжд и утре може да я снимам  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не схващам точно въпроса :) Има значение формата на таза може би...Ако е така аз бих си купил комплект тазове от някой сайт втора ръка орг.Ауди. Другото е че на 15" железни джанти 98% от 15" тазовете стават. Всичко е въпрос на вкус. 

 

На мен лично ми пасват много тия....

 

63673962_1_800x600.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен с тасове изглежда по-добре колата.

Има два варианта:оригинални или някакви супер евтини от маг.за аксесоари+лепенки на ауди+миши опашки за да се запазят тасовете на джантите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тея които Vankata_84 е показал са страхотни. Сега остана да се сдобия с такива :D 

 

 П.С. Формата е важна и как стоят на колата естествено. Исках ако имате снимки на колите с тях да покажете. Благодаря все пак 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото и хубаво да седят не бих слагал щото в снеговете , замръзналите бабуни и ледените коловози по улиците им разказват играта, гршни пари ама всеки си знае кога къде кара зимата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е от продавалника и струваха 50лв тия тазове :) ама специално тия са 16"...Има ги и модел 15" 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...