Jump to content

Retrofit LED дневни светлини от S6


dimitarvas

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Надявам се да не дублирам някоя тема. Купих си LED дневните светлини от S6 - тези, които са долу на мястото на фаровете за мъгла. Въпросът ми е някой може да ли да ми каже ако е правил такава манипулация какви са стъпките, за да заработят :) И съответно дали се нуждая от нещо допълнително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Мишо му звънях за празниците,тъкмо си беше прибрал детето от болница заради пневмония. С две думи,и графикът му е пострадал доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги, така или иначе след празниците ще мина през Мишо и за други неща,така че ще ги вържем и тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има някъв майстор електрончик дето преправя електрониките да не дава грешка като връзваш диодите. Същия преправя и електрониките на Q7, за да ги направиш фейс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има превързване, ако е европейска колата е лесно сравнително, но пак се въртят жички. Не е само кодинг, модулите за ДРЛ на С6 си имат съпротивления, и тн. Става въпрос естествено ако искаш да го правиш както трябва - да им пада интензитета при мигачи, аварийки и тн. Как ги намирате тия брони и модули не знам, аз сто години не мога да си намера една проста s-line броня баси...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм. ами как функционират Да не би да съм се минал :)

Колега, разкажи какво имаш предвид, че да знам какво да очаквам



Има превързване, ако е европейска колата е лесно сравнително, но пак се въртят жички. Не е само кодинг, модулите за ДРЛ на С6 си имат съпротивления, и тн. Става въпрос естествено ако искаш да го правиш както трябва - да им пада интензитета при мигачи, аварийки и тн. Как ги намирате тия брони и модули не знам, аз сто години не мога да си намера една проста s-line броня баси...

Само от ebay ;)

Тук в БГ няма лесно да намериш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...