Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Изтеглих един чип от arenabg.com и го метнах.... колата прекъсваше, но като смених дебитомера се оправи и сега е бомба!

Ти ма уби! Трябва да вида и аз какви чипове има качени на нашата LAN-ка :bia:

Значи викаш дърпам си го, приготвям си един дебитомер нещо ако прекъсва да го сменям и готово :hilezh:

Майтапа настрана ... дебитомера по-принцип ли ти правеше проблеми или след чипосването даде фира!? :hilezh:

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах мааа му колко бързо всичко се разбрало :)

Изтеглих един чип от arenabg.com и го метнах.... колата прекъсваше, но като смених дебитомера се оправи и сега е бомба!

бомба е верно , разгледах файла и няма никакво ограничение на налягането :) колко може толкоз дава <_<:hilezh: Имай една идея при употреба :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе VAG-COM-a показва, че проблем с налягането нямам - седи си малко повече от нормалното и си се разтоварва като пич. Погледни пак и ми кажи какво още виждаш - нещо друго ще да е <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам бате, видях един торент с чипове, дръпнах го, намерих директория с моя двигател и го метнах на EPROM-чето. Той VI-MAX ми асистира лично с човек за тази цел <_<

Не знам колко коня е. Сигурно към 220 коня някъде и над 450Нм.... поне!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела да се бегаме и ще се убедиш сам дали се ебавам или не :)

Стаа макар, че ше ме бегаш ма за спорта съм навит. Чеки само оправим скоростите, че още съм у филма <_<

П.П Мойта е 350 ама понита :hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стаа макар, че ше ме бегаш ма за спорта съм навит.

Е твоята за колко прави от 0-100. Нали викаш че върви. Уизи казва че ускорява за 9,1 което по принцип не е толкова зловещо. Иначе евала на Уизи че само с чип сваля 1,4 - 1,5 сек. <_<

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен на голфа 2сек. ми свали с чипа и откачения EGR. На Ауди-то няма толко голяма разлика. Явно на малките коли много им идва върт. момент и излитат.

Иначе толкова към 220-250к.с. дига не повече <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е твоята за колко прави от 0-100. Нали викаш че върви. Уизи казва че ускорява за 9,1 което по принцип не е толкова зловещо. Иначе евала на Уизи че само с чип сваля 1,4 - 1,5 сек. <_<

Ако е 200+ коня на това купе трябва да падне м/у 7 сек и 7.5сек ot 0-100!!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 200+ коня на това купе трябва да падне м/у 7 сек и 7.5сек ot 0-100!!! :hilezh:

Само ти ли още не разбра, че Уизиев е 200+ кордилерски лами. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е 200+ коня на това купе трябва да падне м/у 7 сек и 7.5сек ot 0-100!!! :hilezh:

Абе ти виждал ли си кола голфов клас с 200 коня да ускорява за 9,1с. до 100? Как си го представяш само с чип от 115 коня да скочиш на 200? Аре да не пускаме ламерски мнения <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти виждал ли си кола голфов клас с 200 коня да ускорява за 9,1с. до 100? Как си го представяш само с чип от 115 коня да скочиш на 200? Аре да не пускаме ламерски мнения <_<

Е нали аз това се опитвам да кажа! :hilezh: Не аз твърдя, че колата ми е качила 90-100 коня с чип! :bia: Просто съм по-тактичен и толерантен от други..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти виждал ли си кола голфов клас с 200 коня да ускорява за 9,1с. до 100?

Това за ускорението е верно с грешка от 0.1км/ч така че бъди сигурен, че не е 9.2 или 9.0, ами 9.1 :dance:

The GPS system used is an RTK system, which gives an accuracy of 0.25 degrees, 0.1km/h and 0.01G
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за ускорението е верно с грешка от 0.1км/ч така че бъди сигурен, че не е 9.2 или 9.0, ами 9.1 :)

Колега Уизи, аз не се съмнявам че правиш 9,1с от 0-100. При кола с характеристиките на твоята в сток версия това е нормално ако се чипне. Дори повече от нормално. Друг ми беше въпроса. В смисъл че трудно ще повярвам че само с чип от 115 к.с. си я направил 200к.с., както си мисли колегата Corso :dance: Ако все пак си успял да го постигнеш и ускорението ти е такова бих те окуражил да смениш колата и да си избереш някоя по-подходяща за ъпгрейд. :)

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, съмнявах се, че някой ще вземе на сериозно тези данни, които написах. :dance: С чип трябва да е около 140 коня и 330Нм, което е напълно нормално и допустимо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, съмнявах се, че някой ще вземе на сериозно тези данни, които написах. :) С чип трябва да е около 140 коня и 330Нм, което е напълно нормално и допустимо :dance:

Ееее отказа ме от дизела,а бях се засилил...! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл че трудно ще повярвам че само с чип от 115 к.с. си я направил 200к.с., както си мисли колегата Corso :)

Пак казвам! Не съм взел на сериозно казаното от Уизи. Просто бях малко по-тактичен..

Охх... кво се обяснявам и аз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, съмнявах се, че някой ще вземе на сериозно тези данни, които написах. :) С чип трябва да е около 140 коня и 330Нм, което е напълно нормално и допустимо :dance:

Абе Corso се върза и сега обяснява колко бил тактичен :)

А за второто си абсолютно прав. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...