Jump to content

Няколко въпроса за Audi 2.0 TDI B7


ikoseomer

Recommended Posts

Здравейте Колеги!

Вече и аз съм собственик на ауди а4 б7 авант. Колата е с-лайн и е много запазена.

Нямам много голям опит и имам няколко въпроса. 

1. На колко км трябва да сменя маслото и филтъра на типтроника? Колата е на 151.000 и според сервизната книжка последно са го сменили на 125.000. 2. Кое масло за двигателя и типтроника е най-хубаво? 3. За какво трябва да внимавам най-много в този модел и двигател? 

Благодаря предварително  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си куатро си с мултитроник, потърси Мишо от препоръчани сервизи. Иначе обърни внимание на балансшафта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Колега!

Добавям още един въпрос към темата. След като мина на R с натисната спирачка, колата започва малко да тресе. Пускам спирачката, тресенето минава и спокойно тръгва назад. Това става само на R. С натисната спирачка на D и N няма таково тресене. Нямам проблеми с оборотите,превключването на скоростите и шум от скоростната кутия. Моля за помощ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от тампоните!

А това масло от мотора гледай да го махнеш скоро че е над 20 000!!!

Според книжката ти.. И да знаеш че маслото в БГ се сменя на 10 000 няма масла които да карат 20-30-50 000...

Потърси Мишо за всичко останало!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото на двигателя е сменен скоро. Питах за маслото на скоростната кутия. Благодаря за бързия отговор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 60 хил. подсети ме на лично и ще ти изпратя всичко кога се сменя заедно с какво по номера

Sent from my iPad

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...