Jump to content

Recommended Posts

Днес брат ми инсталира на моята ракета релета и съответно нова инсталация(е не съсвем изцяло)на фаровете и...о чудо,та те можели да светят много добре :stupid: .Страшно съм доволен ,ефекта е наистина голям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправяхте или правихте наново?

Разкажи малко повече -- че на моята кола до бордкомпютъра има едно реле което със сигурност е добавяно и се чудя за какво е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако беше за фаровете, трябваше да са две релета - къси и дълги свтлини. Махни го и виж какво няма да работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е В4 ТДИ авант,като я купих и сложих крушки Хела +50%(друснах се 50 лв.)и положението определено се подобри,в смисъл светнаха си добре фаровете но най вече заради добрата крушка.Та брат ми наскоро премери напрежението отиващо до фаровете и.....10,6 волта :flehan: а от акумулатора излизат 12,9 (по самата мрежа ключове контакти и т.н. имало загуби които с годинките ставали все по-големи).Решението -отделно независимо захранване на фаровете+релета и предпазители и резултата е просто супер.Вече не съжалявам чак толкова че тази кола е без фарове за мъгла като предната :stupid:

Редактирано от kinjal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерна стандартна инсталация:

norelaycircuit.gif

Поставяне на допълнителни релета 1 вариант:

relaycircuit.gif

Поставяне на допълнителни релета 2 вариант:

3beam.gif

Успех!

Редактирано от L&R
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ще го пробвам пир ръва възможност! аз също се одрусах за некви скъпи крушки и не съм доволен от осветеността на фаровете....ще замеря да видя колко волта ток идва до фаргилите отпред....и после бодвам двете релета!

и кво викаш при твоята осезаемо се подобриха нещата?!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо го няма това жълтеене на светлината,светят бяло и се виждат добре на пътното платно ,абе усилиха се определено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си колата ти е 6 то4ки от всякаде. оба4е моята снощи стана мармалад намляха ме много яко.болен сьм нямам кола :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...