Jump to content

Audi A4 B5 - конкретни оферти


Recommended Posts

Здравейте,

 

моля за оценки и мнения за няколко конкретни автомобила. Задължителното е 1.8Т! Ще се слага ГИ, ако няма. (Другите двигатели не съм много запознат как понасят газчица, а и от към обслужване само хубави неща съм чувал за този).

От коя година започват да се слагат мултитрониците, защото по принцип знам, че е по-добре типтроника. Но като цяло и той ако сдаде багажа май не е евтино удоволствие.

 

Та ето конкретни обяви:

Първата - на тази се чух с търговеца, естествено каза всичко и перфектно, но такива сме ги слушали...

Втората - Тази ми харесва, само единствено ме притеснява, че е на доста километри.

Третата - Отново карана в БГ - изглежда ми сносна.

Четвъртата - Quattro, но постна от към екстри...

Петата и последна - Отново quattro, човекът е обяснил малко от сервизната история...

 

Коя ви се струва, че е добра. Двоумях се дали да не взема B6, но там 1.8Т го има слабо в сайтовете за коли в България. Гледах и Ц200 компресор на мерцедес, но за 2000 година 8000лв... малко не върви...

Редактирано от Калоян Кирилов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези които са от частни лица,не са лоши. 3-тата не е лоша като цяло или я взимаш от автокъщата и се молиш да не прескача много,или я взимаш от частно лице,което е по добрият вариант.Като цяло вземи по запазената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата се продава вече 7-8 месеца.
Третата като му видя тарикатското изпъление, а вътре даже не му идва на акъл да си смени стелките за 30-40 лв. и тъпо ми става.
Четвъртата и петата са симатични :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но за 2000 година 8000лв... малко не върви...

 

Ето с тези си думи - направи твоето питане поредната безмислена тема във раздела или форума като цяло.

 

 

п.п По темата - последните три са постни като екстри отвсякъде,а две от тях се продават от повече от 7-8 месеца,дори мисля че някой колега гледа светло-синята и споделя мнения в друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п По темата - последните три са постни като екстри отвсякъде,а две от тях се продават от повече от 7-8 месеца,дори мисля че някой колега гледа светло-синята и споделя мнения в друга тема.

 

Кои се продават от толкова време? Едната е светлосинята, а другата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвъртата и петата според мен си заслужават да се видят на живо.Цена около 5-5500 е макс.за фейс 1.8 Т 4х4 в добро състояние.За 8-9000 има В6 в приличен вид.8000 за  кола от класа и годините на В5 и за мен е лудост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз заковах внимание на 4-тата. Не знам само защо пиешеш че е постна от към екстри спрямо другите. Само за пример, на 1-вата екстрите ти са тасове на джантите и добре провиснал таван за смяна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето с тези си думи - направи твоето питане поредната безмислена тема във раздела или форума като цяло.

 

 

 

Колкото и да не ти харесва,това е истината няма кой да даде 8000 лв за 15 годишна кола,не и някой нормален,не и за А4 Б5. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвъртата се продава от повече от 1 година. Преди обявата беше с други снимки. Като се интересувах октомври 2013 за тази, попаднах на колега който беше ходил да е гледа и имаше много забележки. Незнам в момента дали са отстранени. Ето какво ми написа колегата тогава:

 

"Здрасти , ще ти кажа само каквото се сетя ,че списъка не беше малък.По колата имаше за сняма:съединител,висящ лагер на кардана,всички или почти всички тампони по задното окачване,обтегач на верига,катализатора беше отрязан,предни спирачни маркучи и други неща , но немога да се сетя в момента.Също така е износвала предните гуми които бяха прехвърлени отзад и е имала удари и отпред и отзад.Надявам се да съм бил полезен.

Поздрави! "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста полезни мнения. Особено това за четвьртата, благодаря спестих си набутвацията. И какво се оказва остава само петата, засега докато не излезе нещо ново...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за четвъртата е информация от преди 14 месеца. Можеш да отидеш да е погледнеш, може да са отстранени повечето от проблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да не ти харесва,това е истината няма кой да даде 8000 лв за 15 годишна кола,не и някой нормален,не и за А4 Б5. ;)

 

Искам да видя как ще отидеш Ти или някой друг който търси В5 Фейслифт 2000 година (1.8T quattro) в автокъщата НОВ ВНОС,ще я спазари за без пари,ще я пусне в движение,ще я обслужи,ще сложи ГИ,Гуми,Дискове,Накладки и така нататък ... и да дръпне чертата и да ми се обади колко пари аджеба е дал накрая ...

Или ще се убеждаваме че прилично на вид А4 В5 Фейслифт с нормални екстри за модела НОВ ВНОС ще вземе за 3500-4000лв???

Айде няма нужда щото всяка тема е една и съща с едни и същи питания ... това че всички гледате годината и пишете само за В6 щото еле била по-нов модел и бля бля ... не ми ги пробутвайте тия историии всеки път господа фенове на Ауди.

 

А това че ме иронизирате че мойта я бях пуснал на 8000лв. ми да това си беше реалната (мойта) цена предвид състоянието и не на последно място екстрите и прочие.

п.п Забравих да отбележа факта че за щом слагаме всичко под една графа то по-добре и 95 година А4 1.8Т Куатро си вземе нали е това което иска ... и туко виж предвид 15-те си и повече години му го подарят без да го плаща,Щото Фейслифта е 3000-4000 а пък В6 вече са по 6000.

Да ви имам логиката на повечето.  :nixweiss:  :flehan:

 

 

п.п По темата:

Първата и втората какво да ги коментираме въобще - няма смисъл.

Третата се продава и тя от поне 8 месеца насам на цена между 5-6000лв. и не впечатлява с нищо като екстри,напротив,постна е.

И така нататък да не влизам в подробности.

Четвъртата е хубаво че Ицо е видял и споделил мнението си отпреди време - колата се продава много отдавна и предвид негативите цената не се е променила фрапиращо.

Петата ... изглежда добре.

Впредвид лъжливото описание в Допълнителната информация и годината,другото може да се приеме като бонус и ако е читаво без сериозни проблеми,колегата може да отиде,да я спазари и да се обзаведе с това което иска.

Емблемите Т и quattro са купени вероятно от Илиянския пазар и са залепени та никой не е видял ... и т.н

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега несъм го казал това да се засягаш,знам за какво говориш защото това съм го направил и аз,газов инжекцион за 1300 лв,джанти,нови гуми,S-ков пакет.В момента колата ми излиза над 10 000 лева,но това няма кой да го оцени при една продажба-това е истината,затова и си остава вечно моя.

Виж сега несъм го казал това да се засягаш,знам за какво говориш защото това съм го направил и аз,газов инжекцион за 1300 лв,джанти,нови гуми,S-ков пакет.В момента колата ми излиза над 10 000 лева,но това няма кой да го оцени при една продажба-това е истината,затова и си остава вечно моя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засягам се от факта,че както Вие знаете за какво говоря,така и питащите незнаят какво искат и още повече че другите пък нищо не разбиращи - пишат само глупости в теми които е конкретизирано точно търсеното превозно средство и неговото задвижване.

 

И това не е в тая тема само - това е в десетки теми относно 1.8Т quattro или 1.9ТДИ quattro монтирани на (В5) Фейслифт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не се ядосвайте с тези инвестиций направени от вас ще си продадете по лесно колите,но на цените на които вървят масово тези модели към момента.И мойто Ауди е перфектно фейслифт-2001 г.последния модел на В5 само,че е 1.8-125 к.с лично аз съм си го вземал от Германия от частно лице преди 4 години в момента е на реални 147545 км.няма удари и проблеми,накичено е със спойлери,липове и др.простотий,цялото е затъмено със фолио на 3м професионално,пастирано перфектно,пран салон,с два комплекта гуми летни и зимни все взимани чисто нови марка Континентал,пълно каско и т.н. но никой не ми дава повече от 5000 лв. към момента за което ме е яд въпреки,че не съм го пуснал по обявите,а само си го карам тук във Габрово със табели че се продава и със поместен телефон за връзка.Всички които са идвали до този момент да го пробват,тестват и гледат и прочие не дават повече от тези пари и най лошото е че никой не оценява това което си направил по твоята кола,на това се определя от пазарната цена на модела към момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се ядосва,моята не се продава.Исках да кажа на МАРТО само че никой не го интересува какво си дал за една кола,а просто да я вземе възможно най евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.

Българския манталитет е такъв.

 

Евтино и Хубаво две напълно несъвместими неща.

И после безброй теми А4 е боклук - Ауди са ... познато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е там,че пазара определя цената.

Относно нялятите пари е така,винаги си вътре,но като стане време да продаваш МПС-то,сваляш,иначе ще стои.

С две думи-всичко с времето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налятите пари за "липове, спойлери и джанти" изобщо не ги бройте като инвестиция. В 90% от случаите дори обезценяват колата, защото повечето хора бягат от подобен тюнинг.

 

Аз мойта баба съм дал кръгло 10 хил. лева преди 5 или 6 години + още средно 1000-1500 лева на година за обслужване. Сега 15 ли да и търся?

 

Ама сега като е изподрана от доброжелатели (щото карам с русенски номер в София) и като я опраска градушката, върви обяснявай на някой, че е с нов комплект маховик и съединител, ново окачване, нови лагери, нови спирачки и и тн.. да не става като обява :)

 

И на мен не ми харесва, но за съжаление пазара се диктува от новия внос от Италия на по реални 150х. км. Всеки гледа първоначалната покупка, а не колко ще му излезе напред във времето. Както и почти всеки, като излезе скъп ремонт, замаскира и на пазара, така че следващия да си го набие.

Редактирано от martin_deyanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...