Jump to content

Power Box 3a 1.9 tdi a4 b5 afn


M.Petroff

Recommended Posts

Това се чипва елементарно няма смисъл от пауърбокс.

Колега можеш ли да светнеш по невежите как се чипва

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ли са?

Еми като знам че мога да докарам около  20 коня  отгоре с един прост пауър бокс който засяга само помпата за много по малко пари и когато поискам мога да го изключа....защо не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За предложения виж в OLX например. Иначе ако пазаруваш от ebay - там има десетки варианти за 1.9 TDI, само трябва да внимаваш с колко пина ти е буксата, 8 или 10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да...гледах ги в ибей, ще ми доиде 80 лева от германия на ДС тунинг . В олх-а няма много избор. Мерси все пак колега!!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 коня само с бутане на помпата няма как да ти се получат, дори и да кадиш като икарус.

А ако 300лв са ти много наистина, по-добре не се занимавай изобщо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може може ...един приятел си сложи такова боксче  на 1.9 тди 90 коня и върви до мене...и в ниските много полудява.То ти като бутнеш помпата и турбото ше се засили малко повечко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Evry mod-a не струва. Който не е карал с бокс и не знае за какво става дума, по-добре да не дава съвети :) Колегата се е насочил към такъв тип устройство и търси насоки, а не препоръки за чип и т.н. Качествения powerbox наистина дава доста добри резултати, който не вярва - да погледне статии, дино графики и т.н. на големите фирми-производители (една подсказка ще ви дам - в Порше се предлага на Steinbauer като цената е 4-цифрена...). Колега, задължително ли търсиш нов? Ако не - огледай в ebay за по-известните модели втора употреба (Steinbauer, HOPA, DTE Systems, Speedbuster, MaxChip, DTUK, PSI Motorsport, Alpin...).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като лаик да попитам, тоя бокс не вдига ли разхода? Чувал съм, че върши работа за вървене, но гълта повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега M.Petroff, аз съм с паулър бокс и да ти каже не е кой знае какво! Че качва разхода то е ясно, нали все пак лъже помпата. Смятам да го махам моя и да събера малко кинти и да си сложа един чип. Моя съвет е да не се занимаваш с глупости, ръчкай си чипа и толкоз. Не знам на твоя приятел какъв му е бокса, но не ми се вярва да качва 20кс. То ако беше така хората масово щяха да слагат боксове за 80-100лв. а не  да дават тройно за чипове. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек 20 коня ги има сигурен съм...от нисък оборот на втора лятото почва да пили гумите кат подадеш газ...бокса му е с 2 степени, на втора степен едвам го вземам с 1 една кола до 170....а като го изключи...да не ти казвам ква мЪгла е тоя голф 1.9 90 коня...разликата е доста голяма и най вече в ниските.А ти не си ли доволен от твоя повер бокс? Каква марка е и каква разлика намираш със и без него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв италиански, не знам марката лепенката е паднала (така я купих). Не че не съм доволен, но мисля че ти няма да останеш доволен, за това което искаш, най-добре с чип. Но все пак ти си знаеш най-добре.
Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...