Jump to content

Прецака се дистанционното на колата


Krischan

Recommended Posts

Помислих си че му са изтощени батериите ,но след закупуване на нови същата работа! В момента съм с резервното , но и това ще трябва да се поправи!Не е от батериите , въртях ги от едното на другото и обратно , но само резервното дистанционно работи!Колата си пали и от двата ключа !

Ясно е че сам няма да се оправя и имам молба някой колега да ме насочи към СПЕЦИАЛИСТ във Варна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на ваг ком за 2 мин почти всеки може да ти го направи.на 35 канал се влиза забравих коя група там се прави наново настройлата да си рсзпознае дистанционното.преди седмица и мойто се прецака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да дадеш на контакт с единия ключ, а този който искаш да обучиш го пъхаш в ключалката на шофьорската врата и заключваш ръчно, след това в рамките на 5 сек. натискаш бутона на отключването (ако е първи ключ един път, ако е втори ключ два пъти) след това изчакваш 5 сек. и натискаш пак бутона на отключването един път за да завършиш процедурата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправиха ми го !

С ключалката не можах да го наглася , защото е прецакана , но с комп. ми го направиха за 5 мин. !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...