Jump to content

проблем с ксенона


Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

земи го

той мишо за 200 кинта нов слага

аааааааа излъгал ме е що не каза че за 200 слага .та и на мен да сложи :hilezh:

Koq godina i koi motor e kolata?

2003 2.5 тди кабрио
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E щом се е стопило копчето за фаровете сметай кво са правили с инсталацията на тая кола:hilezh::bia::hilezh: Май след челния удар не им се е занимавало да хвърлят пари за оригинален ксенон та са попригодили нещо с тел и клещи:hilezh: Предполагам че гюрука всъщност е спойлер от IVECO Stralis AS440S540 което всъщност е за предпочитане пред покривало за самосвал от Trakker:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E щом се е стопило копчето за фаровете сметай кво са правили с инсталацията на тая кола:hilezh::bia::hilezh: Май след челния удар не им се е занимавало да хвърлят пари за оригинален ксенон та са попригодили нещо с тел и клещи:hilezh: Предполагам че гюрука всъщност е спойлер от IVECO Stralis AS440S540 което всъщност е за предпочитане пред покривало за самосвал от Trakker:)

искаш да кажеш 4е 5000 лева дето предложих са много

нали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

земи го

той мишо за 200 кинта нов слага

SLAF, що така бъзикаш момичето??То едната крушка е само 165лв.А, на Илиянци китайските ментета са по 450лв...Ето инфо за да няма ала бала http://www.xenonbg.net/content.php?id=34 между другото аудито е направо трепач..за 5000 ще му купиш гюрука :hilezh::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее ако съм рус с А4 кабрио ще ми помогнете ли и на мен :hilezh: , гледах и си хареках новото А4 кабрио некви 77 000лв. 2.0 дизел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам следното: поканете девойката да дойде на следващата клубна среща. Виждате, че е жена и че на всичко вика 'кутийка' и 'някаква част'. Каквото и да я питате, няма да ви даде нормално обяснение. Така по форум върху женско обяснение никаква диагностика не може да се прави:hilezh: Нека да иде на срещата, хем ще се запознаете, хем ще и огледате лично колата, за да можете да проверите какво и има. А пък на някои мераклии от форума току виж им се отворил парашута и съчетаете полезното с приятното :bia::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SLAF, що така бъзикаш момичето??То едната крушка е само 165лв.А, на Илиянци китайските ментета са по 450лв...Ето инфо за да няма ала бала http://www.xenonbg.net/content.php?id=34 между другото аудито е направо трепач..за 5000 ще му купиш гюрука :hilezh::hilezh::hilezh:

айде айде

не ми се оправдавай сега

п.с. треа6е нешто да направим с тебе ......

ако помниш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...