Jump to content

проблем с ксенона


Recommended Posts

Мойта кола има фарове, ела ше се поцелуваме в нея и никой няма да ни блъска :dance:

Може и да си се поблъскате..,но по приятен и безопасен за живота начин... :dance::dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е ходи ти де щом ще ти е приятно и безопасно :dance::dance::dance:

Аз има с кой да си се блъскам приятно и безопасно! Оценявам загрижеността ти все пак,айде със здраве и карай плътно в дясно и със запалени светлини!!! :huh::wall:

Редактирано от ELMAZ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'ELMAZ' Оценявам загрижеността ти все пак,айде със здраве и карай плътно в дясно и със запалени светлини!!! :dance::dance:

Аааа Мерси ама не обичам в дясно че се качвам по бордюрите . КАРАМ САМО В ЛЯВА С 30/Ч и на дълги че не виждам :dance:
'SLAF'

жена зад волана

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пък и Блондинка :wall: мали мали......

Редактирано от silvia111
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ако още не ти е решен проблема, пиши ми на лични и ще ти обясня как най-безболезнено ще си решиш проблема ако искаш да имаш все пак ксенон :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стартери от Пежо:dance:? Скъпа, кво си купила бе:hilezh:? Да не си ти продали КИА с емблеми на Ауди:huh:?

Но ако наистина си си купила Ауди аз си продавам старите обикновени фарове отпреди да сложа ксенона.

С тия ,,доработки,, по колата си не е зле да имаш по-голям пожарогасител или кофпомпа в багажника:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ако още не ти е решен проблема, пиши ми на лични и ще ти обясня как най-безболезнено ще си решиш проблема ако искаш да имаш все пак ксенон :dance:

Здравей днес вече ще ми ги оправят благодаря ти все пак

Стартери от Пежо:dance:? Скъпа, кво си купила бе;)? Да не си ти продали КИА с емблеми на Ауди:P?

Но ако наистина си си купила Ауди аз си продавам старите обикновени фарове отпреди да сложа ксенона.

С тия ,,доработки,, по колата си не е зле да имаш по-голям пожарогасител или кофпомпа в багажника;)

де да знам от пежо ли са или от нещо друго ама хората в порше бяха като гръмнати .е аз съм дала пари за кола със ксенон не ми се иска да сложа обикновенни но ще те имам на предвид ако нещо се обърка :huh::P ще се надявам мишо да се справи айде и ще пиша после

Редактирано от silvia111
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с обикновенни, разгледах смъкнатите от друга А4-ка ксенони преди да ги сложа и стартерите се намират на дъното на фара, не са външни и закачени некъде по коша на мотора. Ако са външни значи е каркит, допълнително монтирани защото е била като моята с обикновенни. Като се сложи ксенон ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се указва на компа че вече има ксенон така че не знам дали става ксенон с каркит.

Да не са просто сини крушки? П.С. Не се заяждам или подигравам, не ме разбирай погрешно, но все си мисля да не са те преебали гнусните джамбази. Както примерно връзват лампата на AirBag-а за лампата на ABS-а за да гаснат и двете а като я закачиш на компа се оказва че AirBag изобщо няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с обикновенни, разгледах смъкнатите от друга А4-ка ксенони преди да ги сложа и стартерите се намират на дъното на фара, не са външни и закачени некъде по коша на мотора. Ако са външни значи е каркит, допълнително монтирани защото е била като моята с обикновенни. Като се сложи ксенон ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се указва на компа че вече има ксенон така че не знам дали става ксенон с каркит.

Да не са просто сини крушки? П.С. Не се заяждам или подигравам, не ме разбирай погрешно, но все си мисля да не са те преебали гнусните джамбази. Както примерно връзват лампата на AirBag-а за лампата на ABS-а за да гаснат и двете а като я закачиш на компа се оказва че AirBag изобщо няма

не че няма

а ВЕЧЕ няма

тоест гръмнал е в нечие лице

:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SLAF, прав си колега:dance: Брат ми купи на жена си А170ЦДИ и се оказа че тоя във вратата е гръмнал и никой не си е дал да го смени а просто са изскубали буксата и са закачили лампата на АБС-а:dance:

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях с обикновенни, разгледах смъкнатите от друга А4-ка ксенони преди да ги сложа и стартерите се намират на дъното на фара, не са външни и закачени некъде по коша на мотора. Ако са външни значи е каркит, допълнително монтирани защото е била като моята с обикновенни. Като се сложи ксенон ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се указва на компа че вече има ксенон така че не знам дали става ксенон с каркит.

Да не са просто сини крушки? П.С. Не се заяждам или подигравам, не ме разбирай погрешно, но все си мисля да не са те преебали гнусните джамбази. Както примерно връзват лампата на AirBag-а за лампата на ABS-а за да гаснат и двете а като я закачиш на компа се оказва че AirBag изобщо няма

И аз незнам какви са първо ми казват че са оригинални после че не са незнам на кой да вярвам .Ако това каркит е нещо като куийка -мойте са закрепени близо до фара- абе че не са оригинални тези кутийки това е сигурно .е различавам ксенон от сини крушки ;) . Че ме пр****ха и това е ясно неможе сравнително нова кола на 47000км. да ми прави постоянно некви проблеми като се почна от ксеноните .сеенето . през габаритите естествено и те гръмнаха :dance: до централното днес неможах да я отворя с дистанционното . ако мина и през компа незнам какво може още да излезне .. прекалено много ми сее а и правен реглаж поне така ми казаха . Абе вместо да и се радвам само по сервизи ходя такъв ми бил късмета :dance::huh::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята кола е същата като моята, затова и ти казвам че като махнах обикновените и сложих ксенона на компютъра трябваше да му се каже че вече има ксенон. Може и от това да идва проблема и да се гаси системата.

На оригиналния си ксенон управлението му е на дъното на фара, една плоска метална кутийка дет еба ли го кво има вътре ама свети страхотно:dance:

Заеби го СЛАФ, той ти завижда за ,,ксенона,, :dance::P:huh: и иска да ти купи колата за без пари, затва така ти говори че висим по сервизите;):);)

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силвия, не си единствената прецакана. В момента във форума на братушките от Петербург проблем има твоя колежка рускиня Александра, на която Аудито е 2002 и харчи яко масло :dance::dance::huh:ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята кола е същата като моята, затова и ти казвам че като махнах обикновените и сложих ксенона на компютъра трябваше да му се каже че вече има ксенон. Може и от това да идва проблема и да се гаси системата.

На оригиналния си ксенон управлението му е на дъното на фара, една плоска метална кутийка дет еба ли го кво има вътре ама свети страхотно:dance:

Заеби го СЛАФ, той ти завижда за ,,ксенона,, :dance::D:P и иска да ти купи колата за без пари, затва така ти говори че висим по сервизите;):);)

ЩО МИ ПРЕЦАКА ДАЛАВЕРАТА

са май ше зимам твойта

как не обичам такива алфистиииии да ми подливат вода в ауди форум

:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го купиш щот му работят ксеноните:hilezh: а не кат на колежката свети-не свети, кат син буркан на милиционерска жигула:hilezh: и щот свети синьо мисли че има ксенон:bia: Нека не забравяме че е блондинка (разчитам на свежото й чувство за хумор) :bia:

И внимавай с обидните квалификации като алфист например :hilezh: щото от вчера жена ми е с мойто Ауди по улиците:bia::):D Аз лично преди да изляза я питам за маршрута й за да не минавам оттам:)

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

name='Audi_90' date='Nov 24 2006, 15:02' post='190135']

Заеби го СЛАФ, той ти завижда за ,,ксенона,, :hilezh::):hilezh: и иска да ти купи колата за без пари, затва така ти говори че висим по сервизите:bia::):bia:

Знаех си :D Вече съм със фарове :hilezh: но излезна нещо друго там където се впръсквало горивото трябвало да се смени неква част - ( много е мудна на 1-ва и 2-ра ) та ще видиме и нея да я оправиме . а за ксенона така са го били вързали че копчето където се пускат фаровете направо беше се стопило от вътре не ми се мисли какво можеше да стане да горят инсталации тв-та навигации УЖАСсссссссс .Е тва ако не е късмет мойто :bia: Извода е следния Е ТЕ ТАКАВА КОЛА НЕМА :lol

Редактирано от silvia111
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...