Jump to content

Щипки на предните чистачки


Audi-Silver

Recommended Posts

Здравейте колеги!

 

Наскоро ми се счупи щипката на лявата чистачка,но така като гледам и дясната е тръгнала по същия път.Потърсих ги на всякъде по автосервизите във Велинград,но без резултат.Колата е А4 Б6 и е със специфично закопчаване на чистачките(за модела стандартно).Въпросът ми е дали някой може да ме насочи към онлайн магазин или случайно не му се намират налични такива.

Във автоморгата ми дават целите чистачки заедно с рамената,но не си заслужава да се набутвам при положение,че щипките ще струват максимум от 5 до 10 лв.В момента съм без чистачка и всяка една насока или помощ ще ми е от голяма полза!

 

Благодаря ви!!! :zustimm:

 

 

post-93663-0-58237600-1421681866_thumb.j

post-93663-0-26883300-1421681875_thumb.j

post-93663-0-86952900-1421681889_thumb.j

post-93663-0-66250800-1421681899_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални в Порше са по 1,20 лв.

 

Извинявай, сега видях, че не ти трябва само средната част, която е 1,20 лв.

Провери все пак в Порше - не са много скъпи.

Редактирано от granch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

 

Наскоро ми се счупи щипката на лявата чистачка,но така като гледам и дясната е тръгнала по същия път.Потърсих ги на всякъде по автосервизите във Велинград,но без резултат.Колата е А4 Б6 и е със специфично закопчаване на чистачките(за модела стандартно).Въпросът ми е дали някой може да ме насочи към онлайн магазин или случайно не му се намират налични такива.

Във автоморгата ми дават целите чистачки заедно с рамената,но не си заслужава да се набутвам при положение,че щипките ще струват максимум от 5 до 10 лв.В момента съм без чистачка и всяка една насока или помощ ще ми е от голяма полза!

 

Благодаря ви!!! :zustimm:

някоолко лева са в офиц представителство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от колегите ги има налични и ми ги изпрати,въпрос на време е да пристигнат и да си реша проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Целия пластмасов механизъм е 10 лв аз миналата година си го купувах. В някоя от темите съм написал и партидния номер.

Vag 8e0 955 247 щипка за чистачки

плюс пластмасовия накрайник 8e0 998 430.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

@gamzoff 
Здравей Колега, извинявай, че се включам но и аз опрях до чистачките, та исках да те попитам от къде в София си купувал тези части щипка и накрайник?

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 18.08.2021 г. at 22:50, ultravioletman написа:

 

 


Здравей колега,

Не помня вече. Беше отдавна.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ги и в порше и в ауто плюс. Цената е почти еднаква и на двете места. Последния път си взех от ауто плюс на разклона за Лозен и както се казва "ударих кьоравото" - имаха и чистачки за модела намалени на по 12-13 лв бройката, та си заредих малко и от тях.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...