Jump to content

Масло, но каквa марка?


Recommended Posts

Здравейте на всички, знам че са се изписали много страници по въпроса (прочетох колкото можех) но мен главно ме интересува да ми кажете какво точно масло да си сложа - МАРКА,ВИСКОЗИТЕТ!

Знам че ще получа доста упреци за питането си но все пак искам инфо за това:

примерно : аз карам с ЕSSo 10W40 ili TOTAL 10W40 или Мобил .......

п.с Скоро си купих колата / AUDI B4; 90 hp; benz/и още нищо не знам! :rotcol::birthday::dance::hilezh:

Благодаря ви предварително! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MOTUL 300V CHRONO 10W40 120лв/4л.

6100 Synergie 10W40 60лв/4л.

Първоначално бях със 6100, което покрива стандартите за бензиновите двигатели на AUDI B4. Ало се поразтърсиш, ще видиш, че доста колеги карат точно с такова.

Преди около година реших да си поглезя колата и минах на MOTUL 300V CHRONO 10W40, което надхвърля всички стандарти, и вече не смятам да го сменям. Като "страничен" ефект от страхотното масло, разходът ми на гориво падна драстично с около литър. ЗА СПРАВКА, ЦЪК

Слагам само филтър Шанпион С160, цхе един път бях попаднал на менте от Бош. Не, че Шанпион нямат ментета, но винаги го копувам от едно и също място и вече съм сигурен, че е добър.

П.П. MOTUL e единственият производител, чиито продукти покриват стандартите за бензиновите двигатели на B4 - други не открих, поне от по-известните.

П.П.П. Отсега забрави за всички "чудодейни" добавки за масло, ако не ти се сменя най-малко маслена помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nai dobrite masla sa licky moly ima gi samo v benzinostanciite na petrol i lukoi nqma mente mnogo e dobro az karam s takova 15w40 s molibdenov disulfid masloto e super bezproblemen start ponigava razhoda na gorivo i motora e po tih 6tot az karam dizel vzemi si i nqma da sbarka6 struva 42 leva i e nemsko.prodava se v tubi ot 5litra i ot 1 litar.nalivno nqma

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...