Jump to content

Съвместимост на огледала


ogip

Recommended Posts

Привет, имам следните въпроси относно огледалата:

- може ли да се прехвърли странично дясно огледало от кола с дясна дирекция към такава с лява?

- ако е фейслифтово огледалото, напълно ли е взаимозаменяемо с дясното малко?

- ако имам голямо дясно огледало без прибиране, мога ли да му присадя механизма за прибиране от малкото?

- хроматичните огледала Plug`n`play  ли са?

 

Благодаря предварително на отзовалите се! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз за да не отварям нова тема,искам да попитам как да позная дали огледалата ми имат подгрев и кога се включва той? С5 ТДИ е автомобила :) Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, имам следните въпроси относно огледалата:

- може ли да се прехвърли странично дясно огледало от кола с дясна дирекция към такава с лява?

- ако е фейслифтово огледалото, напълно ли е взаимозаменяемо с дясното малко?

- ако имам голямо дясно огледало без прибиране, мога ли да му присадя механизма за прибиране от малкото?

- хроматичните огледала Plug`n`play  ли са?

 

Благодаря предварително на отзовалите се! :)

1.Можеш,но няма да се вижда много добре защото рамото на огледалото от кола с дясна дирекция е по-прибрано към вратата(с по-голям ъгъл е) и за да се вижда добре,седалката трябва да ти е в най-задно положение.......

2.Да,напълно.

3.Можеш,но трябва и кабелите с буксата да прехвърлиш.

4.Не,трябва да има инсталация самата кола.

 

А аз за да не отварям нова тема,искам да попитам как да позная дали огледалата ми имат подгрев и кога се включва той? С5 ТДИ е автомобила :) Благодаря предварително :)

 

Имаш подгрев,с биметална пластина е и се включва автоматично от колата.Не се мъчи да замерваш с уред,няма да се получи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Можеш,но няма да се вижда много добре защото рамото на огледалото от кола с дясна дирекция е по-прибрано към вратата(с по-голям ъгъл е) и за да се вижда добре,седалката трябва да ти е в най-задно положение.......

2.Да,напълно.

3.Можеш,но трябва и кабелите с буксата да прехвърлиш.

4.Не,трябва да има инсталация самата кола.

Имаш подгрев,с биметална пластина е и се включва автоматично от колата.Не се мъчи да замерваш с уред,няма да се получи...

Благодаря колега :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли и аз да се включа с въпросите?

 

Моята е преди фейса 98 и има подгрев на огледалата, но греят непрекъснато. Огледалата аз съм ги сменял с неоригинални. Старите огледала бяха с оригинални номера на тях, но нямаха биметална пластина. Някакъв изход от ситуацията?

 

И второто въпросче: Как се изключва подгрева на пръскалките? До тях непрекъснато стига напрежение и съответно са изгорели. Искам да ги сменя но ми се струва че пак ще изгорят ако греят непрекъснато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност би могло ако се сложи допълнителен т-датчик някъде извън купето, който да прекъсва захранването на пръскалките и огледалата над определена температура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледалата над определена температура (мисля 4 или 5 градуса) не греят. Което е недостък за мен. При 7-8 градуса огледалата седят на капки и не съхнат.

При пръскалките не знам как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледалата няма как да ти греят постоянно, дори и неоригинални да сложиш, стига да си имат датчика на тях. Напрежение има постоянно, но точно той определя кога да стигне то до реотана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато е валяло и колата е била на едно място - знаете как остават капчици и включа подгрева на задното стъкло капчиците се изпаряват, колата е C5 всички казват че нагряват постоянно, и че на C4 се включва от копчето за подгряване на задния прозорец. Нека някой да пробва с копчето да видим, може да открием топлата вода  :hilezh:

Редактирано от Krisko_A6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...