Jump to content

Търся помощ за ъпдейт на MMI 2G.


Recommended Posts

Малко ъпдейт по темата, колата не е американска, след неуспеха с ъпдейт 2.1.20, записах и първия наличен който колегите качиха 1.1.10, сложих го в сд-то и взе, че тръгна, ъпдейтнах колата, след което сложих и диск 2.1.20, та след ъпдейта откри и него - т.е. нещата с по-старите версии стават стъпка по стъпка, каквато беше и моята първоначална информация. 5.5.70 работи след версия 3 нагоре. След ъпдейта имах и неприятна изненада, изчезна ми менюто за адаптивното окачване, след малко четене по западните форуми активирах с ваг ком скритото сервизно меню(зелено както му казват още) и от там има допълнителни опции да се активират или деактивират дадени функции по колата включая и адаптивното окачване. Следващите ъпдейти ще ги правя по-натам, че нямам време тия дни. Благодаря на колегите отзовали се със съвети идеи и софтуер. Сега вече е потвърдено старите версии искат междинни ъпдейти не става с най-новия директно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се активира скритото меню, и да се разгледат опции те му, в зависимост от модула на парктроника може да има графика или не и да не е активирано, сензора за дъжд също от там се активира и много други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колеги здравейте,

 

Вчера и аз станах собственик на Ауди А6 4F,като сега ще са ми необходими съвети и помощ за ъбдеити на навигация,софтуер и т.н.

Къде да направя обновяванията,така че да съм сигурен в резултата ?

Когато се наложи,от къде да купувам консумативи/части ?

Може ли да ми препоръчате автосервиз ?

 

Предварително Благодаря!



Иди при Мишо, човека си ги купува от Ауди и са му оригинални дисковете ще ти я ъпдейтне, друго си е фабрично записания диск все пак...

Кой е Мишо и как да го открия,телефон или ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Трябва ми стара версия за ъпдейт 1110

Може ли някой да ми я качи някаде да я сваля

Благодаря предварително

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Имам изтеглени тези версии: 1100, 2120, 3460, 4220, 5150, 5440 цялата компилация е в един zip файл с големина 811.8МБ. Естествено имам и 5570, но ти си я имаш вече. Ако искаш пиши на ЛС да се разберем как да ги вземеш от мен.

Дали ги пазиш още

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ShadowM намерих компилацията, пиши как да ти я изпратя около 800МВ е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте,
Някой случайно да пази архив с по-стари версии за ъпдейт на ММИ.
Ще бъда много благодарен, ако някой изпрати линк от където мога да го сваля. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
На 28.01.2015 г. at 19:54, N1995 написа:

Здравейте можели отново да качите файла благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Hi everyone


Updating MMI 2G on an Audi vehicle can improve performance, fix bugs, and add new features. However, it's important to ensure that the update is compatible with the specific MMI system and ts.hat the installation process is followed correctly to avoid any potential issue.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...