Jump to content

Ауди а4 б6 свързване на усб флашка към РНС-Д възможно ли е ?


bozi_sparco

Recommended Posts

Здравейте колеги,при мен има тунер ,но както и при други колеги не реагира на копчето...просто го презкача навито.

Извадих кръглата букса за да я вържа към скарт но при мен липсва 'краче' на N7,там където трябва да се сложи резистора 1Ком....какво да направя?

post-47507-0-66517600-1427725083_thumb.j

Редактирано от bob17
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок.значи трябва да махнеш кората за да можеш да развиеш видиите които го държът.

А как да я махна тази кора колега?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,при мен има тунер ,но както и при други колеги не реагира на копчето...просто го презкача навито.

Извадих кръглата букса за да я вържа към скарт но при мен липсва 'краче' на N7,там където трябва да се сложи резистора 1Ком....какво да направя?

Колега, аз като купих 10пиновата букса също нямаше 7-ми пин. Но това е лесно решим проблем, отиваш в един магазин за ел. техника и си купуваш една букса със такива пинчета ( без значение колко броя са, взимаш най евтината) от нея вадиш едно пинче и го бодваш в тази на колата и си свиркаш.  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

proton-bg.eu Буксата ми изглежда същата... Има и доста други благини за MFD и RNS-D/E на прилични цени. Има само по една-две бройки, за съжаление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Трябваха ми други неща от този сайт и поръчах една такава букса. Явно е за MFD, защото опира в най-горната тройна букса на RNS-a. иначе при подаване на + на жълтата жица (7-ми крак) навигацията превключва до черен екран. Не съм пробвал, но най-вероятно ще свири каквото се подаде на двата чинча...

 

П.С. Ако на някой му трябва буксата я продавам на цената от сайта (13,70 лв)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Трябва да е под чейнджара отзад вляво

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дистанционно се ползва на дълъг път колкото да пусна флашката с филм на малката, телевизия почти не гледам и дистанционното си стои в подлакътника :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ралтата не е много за песни..... Звука е меко казано зле! При мен е босе, и пак.....абе горе - долу... Ама нищо общо с чейнджъра като качество. Пълно щастие нема... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Аз май по-нататък ще се ориентирам към изкормяне на старото аудио и инсталиране на ново, че ми писна от дискове, а и мисля, че има доста афтърмаркет варианти които ще свирят доста по-добре за не много пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има андроидски дивайси, който са дори с лицев панел за монтаж като при теб. На мен това ми е предостатъчно като екстри и засега смятам да остане така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли си мислиш, че и в колата ще внедря андроид дивайс? Тоя в джоба ми идва предостатъчно, главоболия не искам  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

подкарах си навигацията.музика тв .усб всичко тръгна и само за едни 50 лева :)

Колега може ли да вържеш и на моята кола, срещу заплащане разбира се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

колеги да попитам а за RNS E на А4 2005 година възможно ли е да се постави цифров тунер и каквъв модел трябва да е ако е възможно? Понеже и аз немога да подкарвам видео файлове а имам и проблем с changer-a ( не работи само свети примигват копчетата и немога да поставя диск в него )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Здравейте. Изчетох доста неща по темата, но тъй като е доста стара тема и някои линкове не е отварят, а и отделно аз не съм вещ в такъв свързването на електронни компоненти, може ли някой да ми каже какво точно трябва да си взема за да го свържа с RNS-D-то за да слушам музика от USB, за да има хубав звук в колата, и за да изписва името на песните на екрана,както и да си превключвам между отделни папки да речем? Аз съм много доволен от фабричното озвучение на B6. И също така да попитам възможно ли е това да става само от копчетата по навигацията,без да се ползват дистанционни и т.н.?

 

Благодаря предварително :)

Редактирано от omonkes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, най-лесно става през интерфейса на CD чейнджера. Има много различни марки, но най-добрите са тези на Денсион. Работи през бутоните на самата мултимедия и мулти-волана. Аз имах такъв преди да сложа Андроид, но беше един от първите модели за Ауди А4 Б7. На таблото не изписваше името на песента, само Track 1, Track 2 и т.н. Също можеха да се сложат 6 различни папки, всяка с по 99 mp3-ки, които да отговарят на 6-те CD-та на CD чейнджера. Не знам дали новите модели могат повече, но моя беше модел от 2006 г. и толкова можеше. След това го монтирах в Голфа на баща ми и той още го ползва.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...