Jump to content

стават ли предни калници от 100 на а6


sigmata73

Recommended Posts

Теоритично може да станат, но ще се наложи преправяне - смяна на мигачи, лайстната на калника е друга, фаровете и предния капак също са различни и не е ясно на какво ще заприлича колата с тях. Най-добре си търси калници от А6-ца.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, може и да се наложи да смениш само мигачите щом си с А6-ца, а калниците са от 100-ца, но трябва да го каже човек, който го е правил. Аз мислех, че искаш да правиш обратното - моя грешка.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става но не само с калници и фаровете и мигачите са по-големи и капака е друг и лайсната под фара. Ако не са ти без пари частите според мен е излишна гимнастиката. На стотица могат да се сложат фарове от 6-ца с мигач от стотица и вежда да скрие фугата от стотицовия капак. 

Редактирано от venciii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случая става въпрос на A6 да сложиш предни калници от 100-ца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като минах от А6 на S6 предница ми остана едн калник и в последствие го сложихме на една 100ца. За монтажа пасва идеално. разликата е, че лайсната на А6 е по широка и е с 2-реда щипки, а на стотицата са едни ред.

 

ако калник от 100-ца ще слагате на А6 мисля че ако се махнат долните щипки на лайсната пак ще си легне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различен е наклона на фаровете и капака, от там наклона на мигача към фара. Дори да смениш мигача винаги ще разминава на фара и ще седи зле! 

 

И на мен ми трябва десен калник за А6, на колко пари си ги намерил информативно? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хора в форума, които са готови да ти дадът перфектни фарове, броня , мигачи и пр.капак от 100-ца в замяна за твойте+50 лв. и тогава ще имаш перфектен 100-цов фейс...

Иначе мигача е друг..трябва ти от 100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте ... Моля за помощ .. Този калник сивия за моята А6ца ще стане ли ? Или е от 100ца?.. Не знам по какво се различават. Продаден ми беше като от 100 C4, но като геометрия ми изглежда като моя. Бъркам ли нещо ?

IMG_7046.JPG

IMG_7047.JPG

IMG_7048.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този е от стотица. Формата на мигача е друга, и лайсната под мигача е по-тясна от твоята, с друго захващане е. Тоест, не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...