Jump to content

Съвет за акумулатор 1.9 tdi?


Kyle

Recommended Posts

Колеги, акумулатора ми клекна и май ще трябва нов. Стартовия ток на запалена е загасена кола е 14 и 12, но след като загася продължава да пада и падна дори под 9 и продължаваше дори. Мисля че ми трябва 75в, но не съм сигурен. Предложиха ми в магазина някакъв TUDOR, не съм ги чувал до сега 3г гаранция има 150лв ми излиза като върна стария и 25% отстъпка. Някакви впечатления за тази марка или пък съвет какво и откъде да купя? От Пловдив съм. Благодаря. :)

Редактирано от Kyle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Berga е много добре,вече четвърта година кара,откакто съм го вземал за 1.9TDI 90 коня мотор.

 

Този също е добър-http://akumulator-center.com/%D0%B0%D0%BA%D1%83%D0%BC%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8-moll-kamina-start-74-ah

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз карам със Бош, вече 5та година, необслужваем и нямам проблеми. Над 70 Ah е но точно колко не знам :) Заслужава си според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво ги мислите толкова тези акумулатори? Ако всичко по колата ви е изрядно в тази област, имам предвид алтернатора си зарежда както трябва, няма оттечки по системата и не го уморите по някакъв начин, какъвто и да вземете ще върши работа. Пример - А3-ката ми е с някакъв куче марка(Start), обслужваем, закупен 2009 година и все още си е на колата и си върши работата за която е предвиден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...