Jump to content

castrol как да разбера дали е истинско


Recommended Posts

Купих си масло Castrol magnatec 5w40 4литра за 53 лева имали и фалшливо масло щото цената е доста изгодна или е нормална незнам? Колата е а4 1.8т AJL 180коня 2000г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пращаш тук http://www.pqiamerica.com едно шишенце и ще ти кажат.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене много трудно ще намериш в България истински Кастрол. Да не кажа - невъзможно!

По-правилното е да се търси масло от по-неизвестна фирма, по простата причина, че не се ментосва. Качеството може да се окаже перфектно (в сравнение с ментето).

Редактирано от koko60
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си масло Castrol magnatec 5w40 4литра за 53 лева имали и фалшливо масло щото цената е доста изгодна или е нормална незнам? Колата е а4 1.8т AJL 180коня 2000г.

купил си си истинско Кастрол, от Радомир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето, къде е истинското масло Кастрол

BULGARIA
Contact your local office:
NAME: SEC LUBES BULGARIA LTD
Address: 9 Pozitano str, block 1, entrance B, fl., 5, office 15, 1000 Sofia, Bulgaria

Phone: 00359 070014002, 00359 2 9506153

Email: office.bulgaria@castrol-seclubes.com
For enquiries related to Castrol Global Business, please contact: info@castrol.com
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пазарувам от години  колегата АСЕ много съм доволен от маслата.Този Кастрол при него е 78лв за 53лв незнам какъв е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реална цена около 23евро така,че маслото и цената му са ти ОК!

Внос Румъния или Турция.

Дистрибуторска реална цена по-добре да не знаете...

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно маслото добре лие колата си работи много добре вече сам минал 1000 километра в задрстване наи много ми отчиташе 80 градус на маслото нормално е или ако качи на 100 градус допустимо лие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко пъти съм си взимал от Германия и винаги са били по 5 литра. Доколкото съм чувал 4литровите са от Турция, което не означава че е менте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз всичкото Кастрол което съм виждал и взимал от Ирландия и Англия /Сев. Ирландия/, е било в 4л туби и с холограмен етикет.

 

Незнам колко Е или не Е оригинално, но горе долу, изкарва около 5000/6000 мили, и звука на двигателя се променя. Ще видя сега след втората смяна колко ще изкара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно става ли това масло,което Бобу е показал?

Някой запознат да каже,ако може.

В сайта на Кастрол е тази информация. Отделно съм писал преди време на Кастрол и отговорът им беше това горе

само че истинския кастрол от доставчика в бг си е турски. не че има нещо лошо в това

Е.. Ти прецени да го кажеш :)

А който не вярва ето пишете на Кастрол и ги питайте колко офиц вносители имат в БГ http://www.castrol.com/en/home/bulgaria.html

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

какво си взел?

 

аз им бях писал преди време на тези сек любс, къде се продава маслото, на което са дистрибутори, ама отговор - йок...

 

иначе сега последно след 3 смени с Мотул от официален дистрибутор, реших да мина пак на Кастрол и си взех от Kanex

Редактирано от kup0nq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...