Jump to content

Избор на три автомобила за участие във VW fest 2015


audi200avant

Recommended Posts

Привет на всички колеги. За поредна година имаме покана за участие във VW fest.  За целта се търсят  три автомобила - Ауди , които да участват на VW Fest 2015 в Интер Експо Център София. Събитието е насрочено за 28 и 29 март. Подреждане на 27.03. като колите трябва да са пред залите не по-късно от 13.00 ч. 

 

Предлагам тук да се събират предложения ви за участници и най-важното - да се види готовността на собствениците им за събитието. Избраните автомобили ще трябва от петък вечерта до неделя да се оставят в залите на ИЕЦ - т.е собствениците им няма да могат да ги карат през това време! Достъпът до тях обаче, ще им е позволен по всяко време в рамките на работното време на залите. Ще има и охрана, така че няма място за притеснения. Ще има и кой да ви измие колите безплатно преди да влезнете вътре с тях.

Избраните аудита трябва да са с впечатляваща визия, както външно, така и като интериор и като цяло в перфектно състояние!!!

Може да са ретро, може да са топ модели , може да са силово подготвени или състезателни. Няма ограничение в годините и моделите.

Местата, отредени за представители на нашия клуб са само четири, така че моля да предложите наистина изключителни и запомнящи се автомобили! 
Миналогодишните участници във VW Fest 2011, 2012 ,2013, 2014 нямат право на повторно участие, освен ако не са коренно преобразили автомобилите си!

Като човек имал честта, да участва в такова събитие ви уверявам, че си заслужава на 200% и оставя незабравими спомени и емоции. 
Организацията, провеждането и посещаемостта са на перфектно ниво!

Нямаме много време да изберем, затова краен срок нека бъде 20.03.2015 година. 

Предлагам да се изберат и няколко резерви в случай, че избраните кандидати са възпрепястване непосредствено по време на събитието.
Ето линкове към миналогодишните теми:

 

http://audibg.com/fo...howtopic=138134

 

http://audibg.com/fo...1

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=155825&hl=

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тъй като писах тук във форума в миналогодишната тема дали АКБ ще участва и никой не ми отговори пуснах колата за участие в линка от фв форума. И сега не знам мога ли тук да предложа  моята кола или не ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да уточня , че колата вече се със S2 фарове с оправени рефлектори също така ще бъде с по-хубави джанти от тези ( kersher carmona 4x9J ET15 ) и нов заден ауспух
034889635.jpg?r=0

034889623.jpg?r=0

034889628.jpg?r=0

034889637.jpg?r=0

034889640.jpg?r=0

в момента 

034889645.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На синия рс4 кое му е толкова страшното......  Синия кола от 2011. ( По добрия вариант е рс6-цата на Маднес)  

Естествено колегите ако са съгласни и имат възможност това са моите предложения.

Спас рс2

На радо с2-ката

Veselin velchev купето е мн запазено 

И  купето от вт търново вт1335! 

И на цецо а4-ката може да е била там но в момента няма нищо общо :)

Редактирано от RISTEE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На малкия купето найстина е яко просто не е подбрал снимките който да качи тук , и до сега купе не имало , а неговото найстина е много хубаво , на маднес ясно ако искат да я докарат няма какво да се коментира.На Ради С2 също е много добра +за нея и на Спас РС2 ката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RS2 и RS4.

За RS6-цата на Маднес Моторспорт е ясно,само да решат хората да дойдат,такава кола се вижда само на Драг събитията. :)

То е ясно,че толкова RS-и няма да има на едно място,но поне един ще е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз тъкмо мислех да пускам заявка във форума ама като гледам "А" моделите не се тачат много :). И все пак пускам и моята  :)

post-15585-0-71326300-1424373513_thumb.j

Редактирано от NIGHT^WALKER
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо варненското лимо, въпреки че вече имаше такъв модел, ако не се лъжа (verter??)

По принцип и аз съм ЗА три рс-ки, ама не знам дали ще са навити собствениците, за това е хубаво да има и други предложения.

Ако не му е проблем, нека колегата покаже още снимки на сивото А6 , предполагам че ако наистина е добро ще го харесат още хора и ще има успех на гласуването. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година нямам желание за каквото и да било.

На Росен колата е яка,РС-а също,но се съмнявам Спас да изкара РС2 ката ,пробвали сме го много,но да си каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Начално мислех да я закарам на феста, но се отказах вече.

 

 

Не е достойна рс2-ката щом се махат теми за нея от аудитория в извън темата явно не е за там ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М даааа

Няма как да не се съглася с теб!

И на цецо а4-ката може да е била там но в момента няма нищо общо :)

Така е ,но нямам желание
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когото и да изберете, има хубави коли които си заслужава да се покажат, само не знам защо само 3 аудита трябва да е избора. Не знам как стои въпроса с организацията. Единственото с което разполагам аз е ниска кола с що годе хубава джанта, а реално има доста такива коли. За съжаление отдавна развалих А3-ката за да дойда с едни над 400 коня дизелови кончета :). Все пак ще постна още някой друга снимка на лимото пък най-добре гласуването да си покаже, така или иначе хората ще гледат колите по-добре е да има коли които да им доставят удоволствие  :zustimm: .

DSC_0212ps_zpst83fx7w0.jpg

DSC_0225_zpsr1mfvg8p.jpg

DSC_0217ps_zpsxpyvrwx2.jpg

Редактирано от NIGHT^WALKER
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...