Jump to content

Избор на три автомобила за участие във VW fest 2015


audi200avant

Recommended Posts

Хора разберете че няма нужда всеки да излиза и да обяснява кое би трябвало да е на феста, щото всеки си има вкус за колите, съответно само спорове произтичат! Темата трябва да е само с предложения ако има снимки още по добре, без никакъв коментар... Който коментира чужди коли БАН за една седмица примерно! Накрая като се наберат кандидати се уточнява кой от тях е съгласен да присъства и се пуска анкета! Не ви ли е хрумвало че малоумните коментари в темата са един от основните фактори хора със забележителни автомобили да не искат да ги покажат? Щото все се намира някой да обясни кое на него лично не му харесва и т.н. Като нещо на някой не му харесва, предлага друга кола и после гласува за нея! Лесно и елементарно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Евала, колега. По-добре не може да бъде казано.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Пунктуация, правопис.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От фенове за фенове ! 

Не виждам логика собствениците на коли за по 50 000 който не са пипнали нищо със собствените си ръце по колата да се наричат фенове ! 

 

 

 

Редактирано от RISTEE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От фенове за фенове ! 

Не виждам логика собствениците на коли за по 50 000 който не са пипнали нищо със собствените си ръце по колата да се наричат фенове !

По голяма неточност не бях чувал!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логично е че щом караш сравнително скъпа кола работиш ,щом работиш нямаш време да се занимаваш да се удряш с чука докато си сменяш сам накладките.И от там следва че си оставяш колата на сервиз и отиваш на работа.Тва българското мислене много крива нива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От фенове за фенове ! 

Не виждам логика собствениците на коли за по 50 000 който не са пипнали нищо със собствените си ръце по колата да се наричат фенове !

Какво пречи да си фен ако не си творил по собствената си кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля предложението ми да не се зачита(става въпрос за ТТ-то)

Редактирано от s1nan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси драмата настана.Не 3-1 май няма да може да се избере.Намерете някой хубав компетишън.Една 4ф-ка и нещо друго и воала. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно повечето са бавни, всеки си пее кое било най яко и интересно! Алоооо никой не му дреме за мнение на определен човек! Затова има анкети и чрез тях се решава! Ако беше да е важно мнението на единия доникъде нямаше да сме...... Но пък погледнете от хубавата страна, изгонихте още един кандидат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде модераторите да се заемат, а не да си гледат сеира. Прави се темата само със снимки и легенда към тях, до определена дата. След това се пуска анкета и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година тази тема се превръща в безподобна помия. Всеки втори храчи и сере по предложените автомобили, без да даде каквато и да било алтернатива. Същото се случваше и в "Моят тунинг проект". Там вече не е така, защото НИЩО не се случва. Няма проекти.

Колко народ трябва да се разкара от този форум, заради всичко това? Админи и модератори, колко?

Подкрепям мнението на mityo с две ръце. Предложения със снимки до определена дата, след това анкета и се определя кой отива. Без да се допускат коментари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста се чудих,но все пак да изложа мнението си пред Аудиторията на АКБ!

Участвал съм на два феста!

2014 и 2013.

Без да обиждам никой ще си изкажа мнението.

Просто хейтърството е най-модерното нещо напоследък ,което се забелязва.

Както всяка година темата се превърна в хранилка и даване на мнения от хора ,нямащи никаква идея каква е целта на въпросния Фест,какво струва на участниците и най-важното какво са направили по колите си и колко средства са отишли!

Колите трябва да са ясни най-късно две седмици преди събитието - подготовка,средства ,времеви възможности!Не всички сме от с.София все пак.

Говорим за отделяне на 3-4дни ,средства за хотел,храна и тн.

Отговарянето на малоумни въпроси от страна на 70-80% от семкаджиите на събитието,също влиза в графата разходи/вредни.

Когато изложих проекта през 2013 и Роман докара неговата С4,само джантите на тази кола струват колкото колите на половината форум и на семкаджиите идващи да дават обективни мнения на самия Фест .

Феста е основно за коли,които не можеш да видиш всеки ден по улицата.

За коли ,които са доработени по един или друг начин и трябва/не използвам могат/ да бъдат оценени ,най-малко заради вложените усилия и средства.

За всички които са посещавали феста - да сте забелязали от стотиците Фолксвагени ,които се излагат там,да има стоков на 100% модел???

Има ,ама са модели от преди 30г и повече.

По-съвременните модели са барнати всичките.

На Роман колата е единствена по рода си в БГ с тия джанти,Стойка ,седан е и тн

На Светльо от Търговище колата

На Спас РС2 е феноменална кола ,разработена от Ауди и Порше,която от 0-50км/ч е по - бърза от Макларън Ф1.

Класиките на Емо.

На Синайчо първата генерация ТТ с повече от 500коня и уникална стойка.Кола с вложени огромни ресурси,но и той се отказа ясно защо .

Вагон - ресторанта на Бай Марин

Палатката на Близнаците,която също участва с мен и Роман през 2013 и е не може да се види всеки ден.

А8 от 2014 ли да закараме?Кола,която в София гордо може са носи надписа ТАКСИ,защото на всеки светофар,кафе и тн има по няколко.

Моят поройник е единствен по рода си в момента в БГ от гледна точка на интериор и двигател.

Предложеният РС4 Б7 също забелязвам,че всеки ден се движат хиляди такива по улиците,нали?

Като цяло много малко хора са готови да си закарат колите,малко са тези ,които имат какво да покажат и в същото време е пълно с хора,които карат коли за 2000лв,не са вложили нищо в колите си,а винаги са много обективни,компетентни о тн.

Някой извън участвалите има ли изобщо идея какво струва реално едно участие?

Иначе съвети от рода - махни си теглича,че колата е грозна преобладават,без да се взима под внимание спецификацията и използването на колата.

Или "къде и е втората турбина" на 4цил мотор

През 2013 един образ се опита да ми продаде стоповете от А4 ,която бях бракувал малко преди това и то на самия Фест.....

Ето такива хора масово изказват и мнения за колите на хората като цяло.

Нещо от рода на Как и какво Ауди да си купя,праснат линк с 4снимки и се почва даване на обективни мнения без да видяна колата на живо или да й е направена диагностика.

На Росен например ,да си докара колата от Варна,да остане 3-4дни в София ,да я подготви и тн.

Колата му нямала ксенон.....Бухахаха ужас най-ужасен,ама има окачване ,джанти и Перформанс за 10к+ пари.....и знам как си гледа колите.

Просто хейтърството и оплюването труда на останалите не синдром само на АКБ ,а на нацията като цяло.

Подготовката на колата изисква време и средства.

Да се пастира

Да се полира

Да се лъсне до безобразие както се казва

Салона да свети

Двигателя и коша да бляскат,да няма петънца,следи от масло и каквото и да е там.

Всичко това изисква желание,време,пари и нерви!

Всяка година тази тема се превръща в безподобна помия. Всеки втори храчи и сере по предложените автомобили, без да даде каквато и да било алтернатива. Същото се случваше и в "Моят тунинг проект". Там вече не е така, защото НИЩО не се случва. Няма проекти.

Колко народ трябва да се разкара от този форум, заради всичко това? Админи и модератори, колко?

Подкрепям мнението на mityo с две ръце. Предложения със снимки до определена дата, след това анкета и се определя кой отива. Без да се допускат коментари.

+1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има мнение Марто.

Моята кола беше разглобена до голо миналата година и целия интериор беше направен наново - кори,таван,салон от РС4 в оригиналните цветове,декоративни шевове,кори на колони,багажник ,карбон ,волан и тн - всичко с кожа и алкантара и колата вътре стана уникална,поне за мен.

Всичко в коша без блока на мотора,който взех от ТТ е чисто ново.

Може да е на 15г ,ама си е любимата кола и ми супер яко като се кача.

А останалото,кой какво мисли ми е все тая,защото на мен ми е ОК,а който има желание да си направи нещо по-добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е добре , да се наблюдава развитието на марката в колите за изложението. Ретро модел, тунинг класика, хай енд лъскачка .Няма да предлагам конкретни екземпляри, но ми се струва безмислено, близки като години модели, да бъдат показвани. 

Всяка година тази тема се превръща в безподобна помия. Всеки втори храчи и сере по предложените автомобили, без да даде каквато и да било алтернатива. Същото се случваше и в "Моят тунинг проект". Там вече не е така, защото НИЩО не се случва. Няма проекти.

Колко народ трябва да се разкара от този форум, заради всичко това? Админи и модератори, колко?

Подкрепям мнението на mityo с две ръце. Предложения със снимки до определена дата, след това анкета и се определя кой отива. Без да се допускат коментари.

Самият факт, че Ауди е гарнитура към ФВ фест е достатъчно показателен, отделно съществуването на 2 форума,които взаимно не правят нищо, как нивото на общуване и на посетители единствено спада . Просто има нещо сбъркано в цялата работа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам тази година да се излъчат 3 автомобила. Всяка година е хранилка, но тази куцо, кьораво и сакато даде акъл колко са гадни предложениети коли. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...