Jump to content

Избор на три автомобила за участие във VW fest 2015


audi200avant

Recommended Posts

ЦЕЦО е абсолютно 100% прав! Ако ти се гледат последните писъци на марката, отиваш в Женева тия дни или по лъскавите автокъщи и цъкаш с език! На такъв Фест трябва да присъстват уникални реставрирани и преработени /на Цецо, S3-та на Генчо, някой къртач на Драг Пауър, 4Ф-та, ТТ-то и т.н./ и класики като РС2 на Спас!  

Редактирано от Williams
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз лично с моето ТТ миналата година участвах на мероприятия в Австрия и Сърбия и колата ми беше наредена до коли първенци в Европа и оценена затова знам колко труд и средства съм вложил в колата за да извлека максимума от тази платформа,същото се отнася и за другите колеги които няма смисъл да изброявам вие ги знаете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй е williams, ама нали се сещаш че ше излезе веднага някой "специалиС" да обесни че тия джанти не са както трябва и според него по ше й тичат едни други, ама пък то тавана бил незнам си кво, апък лампичката на номера не светела.....лампичката баце......край!!! Що не си покажете ваще курници да се посмеем дружно, а оплювате на хората колите правени с желание и пари!? Заеби....И аз като близнака мисля че няма да има три коли.То и аз да имах кво да покажа едва ли щях да отида....

Редактирано от mityo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От едната страна са плюещите хора...... спор няма, много критики и безсмислени епитети бяха изписани! От другата страна обаче.....хората които казват, че ако колата ти е хубава и си вложил много време, пари, пот и нерви не трябва да се засягаш от мненията на тоя и оня..... нека тези хора отидат да покажат това, което имат? Какво като Бай Генчо не им харесва джантите? Нали колата ще е за фест, а не за оценки във форума?!

Каквито и коли да отидат..... по-голяма излагация от това да няма коли изобщо няма как да има :huh:

Редактирано от Fireblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам да спорят хора, които имат какво да предложат конкретно, а то .....семкаджиЙ-естети поливат хора, дали една торба пари по колата си и им обясняват как са се преевали и на сичкото отгоре имат кенеф без лупи или с малки китайски гуми :hilezh:

Смех най-голем е принципно, ама си е и тъжничко :rolleyes:

Мисля, че такива теми трябва да са само с постове за кандидатури/снимки и гласуване, нищо друго! След феста мое се избиете от хранене вече , ама така ги виждам нещата само аз... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако имаха истинско желание, отдавна да са пуснали анкета със снимки.....и да се броят гласове! Явно в сеира е истината....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че такива теми трябва да са само с постове за кандидатури/снимки и гласуване, нищо друго! След феста мое се избиете от хранене вече , ама така ги виждам нещата само аз... :)

Не само ти Яворе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Привет на всички колеги. .....

 

Още като видях този пост....и ми стана ясно кво ще стане  ...и това без да съм роднина на покойната Ванга

Всяка година едно и също....как па не ви омръзнА ве ....как па не се сплотихте и не решихте коя кола да се включи

Що се треа да се дърляте ...плюете....поливате....и всичко останало.......

Винаги съм казвал , че българската раса треа се изтрие ...и да ни създадат наново... в лаборатории

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-нормалното е да се пуснат снимки и предложения за коли, които да се организират в анкета и да се гласува. От какъв зор всеки търгна да дава акъл кое как било направено? Сега заради капацитети има 0 коли за феста, което е пълен смях и излагация. 

 

п.с. Кой не е след подобно малоумно поливане?

Редактирано от vectra
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нормално ,да вземем си спретнем една анкета и да не се ядосваме за хранилката в тая.Въпреки че варненското 4 ф бе оплюти ще бъде добре да се включи ,ако собственика му не се е отказал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тия коли трее ги предлагат оунърите, след като имат желание да си закарат колата там!

Аз не знам кво се очакваше, да се излети некой с S1-ца ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ще се направи анкета, но с какви коли? Разни хора излетяха с предложения за чужди коли, чиито собственици слабо вероятно да ги докарат, другите предложения бяха селски поляти и хората се отказаха. Негативизмът си е нещо нормално вече. Показваш си колата, вкарал си 2 торби с пари , време, желание и бате гойко влита с базовия кенеф и почва да обяснява какъв си балък. Именно тази селяния е причината да няма нито една интересна тема в тунинг раздела. Сега резонно е да се пита, остана ли някой желаещ да представи колата си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам кво се очакваше, да се излети некой с S1-ца ли?

На бас, че има достътчно потенциал да бъде приземена най-страшно дори S1.

Нали вече разбрахме, че RS-а на Спас си е Б4 комби....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня, не беше в тая тема, а и тъпотията му бе изтрита бързо. Всичкото това си ни е част от ежедневието. Не само тук, на всякъде, всичко до което се докопаме бива стъпкано и принизено. Всеки с по-скъпа кола е мафиот, все гледаме в чуждата паничка без да се замисляме кой каква цена е платил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На бас, че има достатъчно потенциал да бъде приземена най-страшно дори S1.

:hilezh:

не се съмнявам, винаги са ми били любими постове, в които са нахранени повече от двама потребители или техните автомобили!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петко предполагам тебе видях в сервиза и не съм казал че не бих участвал. Просто нямам намерение да се обяснявам тука. Колата ми я предложих за гласуване с идея ако се гласува хората да преценят дали става или не. Да някои хора се изказаха така че да се замисля бих ли отишъл, но аз съм си ентусиаст и бих отишъл ако колата ми бъде избрана. В момента е разглобена и чака освежаване на купето с нова боя и за тези които са против черния таван, да ви кажа пак ще е черен ?. Фаровете мога да кажа, че си светят доста добре дори и от някои ксенони и дали ще ги сменя е въпрос на време. Поздрави и успех със захранката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята 4Ф също е с халогенни лампи ,които светят перфектно спрямо повечето ксенони във фейс 4Ф,ама нали е важно да свети лентичката с диодите отдоле......

Сеч.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаме темата да доведе до нещо конструктивно и в крайна сметка до краен резултат - избирането на три коли (което звучи все по-невероятно), според мен трябва да се случат няколко неща:

1. Да се извиним на всички, които си направиха труда да предложат нещо и бях поляти с бълвоч;

1. Да се зачистят всички коментари, да останат само предложенията със снимките и може би кратко описание;

2. Да се сложи анкета, в която да се добавя всяко предложение.

 

Не натрапвам мнението си, но съм сигурен че разочарованието от форумната атмосфера в тази тема ще откаже всеки ентусиаст.

 

Иначе аз с удоволствие ще ходя да разгледам Фолксвагените, независимо дали ще има Ауди на Феста или не. Хората заслужават уважение за усилията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...