Jump to content

Избор на три автомобила за участие във VW fest 2015


audi200avant

Recommended Posts

Не знам доколко ще ми е офф-топик поста,ама ще има ли анкета няма ли да има ?

Ако ще и две коли да има, да видим има ли, няма ли. Ако са 4 да глаусваме за 3. Ако са две  - да са две...

ТТ-то пак казвам че ми допадна, собственика му сякаш е ОК да го закара, други коли няма ли ? Поне една да пратим ей така да покажем участие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ще помоля някой колега от модераторския екип да направи една, понеже на мен ми дава някаква грешка при опит да направя през телефона :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, 1во качвам една авторска снимка на сивата варненска 4ф-ка в подкрепа на колегата.  
2ро, мечтая някога моята кола (б4 компетишън) да бъде там, но още се подготвя за цялостно, а и не мога да намеря здрава предна броня ....
3то, на мнение съм, че трябва да са коли, които не се виждат на всеки 2ри светофар --> Такива коли за мен са примерно S4, S6 и S6plus C4 ... S2, RS2, някое раздуто b2 quattro ... Лично познавам доста хора със запазени ц4-ки с невероятно количество екстри за модела! 
И моето наблюдение над изминалите Фестове е, че хората се кефят на авангардното, на рядкото, на зрелищното и невижданото. 

П.С. Без хейт, просто трябва да се поорганизираме за избор ;) Успех


f8af3c35a2135bc6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола отпада за анкета. Няма как да я подготвя за 2 дена. Ако ще има някакво участие от този форум то нека да не са стоковици и заложете на нещо което не се вижда всеки ден. Успех ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде я тая анкета... админите проспаха далаверата тоя път сякаш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...