Jump to content

Добавяне на екстри


Bilsan

Recommended Posts

Някой знае ли дали може да се сложи отопление на седалките след като няма и дали става лесно и какви неща ще се наложат да се закупят. Благодаря! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Напълно нормално е да няма подгрев, това е напълно отделна екстра, за какво ти е подгрев в южна Италия промерно?! Може да си купиш някой платнен спортен салон с утопление ако намериш за 200лв вървяха последно като гледах предни седалки и да ги изкормиш за подгрева. След това тапицер ти го слага на твоя салон за час два. Моя нов слайн салон нямаше подгрев и си го прехвърлих от стария. Ще ти трябва нов клима юнит с поддръжка на подгрев и два кабела под мокета. При мен беше щрак и тръгна, но ти ще трябва да си пуснеш кабела с буксата. Може от някоя морга да си земеш кабел.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елементарно е, 150-200 лева за седалки, 100 лева на тапицера и 2 кабела за 20-30 лева от някой моргаджия :) Аз зимата пускам подгрева на секундата в която влезна в колата и е супер ектра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоя салон цялия ли е кожа или половината?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз на дупарата съм на плат и се усеща след 3-4 мин :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз от Лалето като тръгнах пуснах, до Драгалевци не усетих някакво голямо греене :) Беше -13 за протокола.

Редактирано от hysterics
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо, жало че няма перфо кожа и обдухване 4ф, неща които има в Пасата баси... Перфо кожата на А8 ме радва доволно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен се усеща веднага - с кожа съм и го пускам най-много на 4-та степен защото става много топло ако е на по-висока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел имаше от старите А8-ци и веднага се усещасе, че е пуснал подгрева и то не го е пускал на макс и целия му салон е кожа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На А6 ми се усещаше веднага, но сега на А4 трябва да мине доста време, че да усетя топлина.

Редактирано от grozdev_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....както казах, половината е изгорял най-вероятно, прекъсват се едни жици, ако сте отваряли седалка ще знаете за какво говоря. На мен на 6 не може да се седи на седалката, пуснам я на 6 в началото и след 3-4 минути или я спирам или намалям на 4 ако е някъв зверски студ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с кожа и на 6 ми е некомфортно, потя се целия чак. 4 е приемливо, ако всичко работи окей.
Сигурно имате прекъснато някъде. Тия дето мият колите по мивките коленичат върху седалката и резултата често е прекъснато нагревателче..

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за това като си търсих колата не исках цялата да е кожа :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам проблем, нагревателя е здрав и на 4-те седалки, като топли и на горе по гърба. Повече от 3 не ползам, че става прекалено топло... Общо взето му трябват 30 секунди за да го усетя...

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...