Jump to content

какво да направя-помагаите!!!


Recommended Posts

Няма такава простотиа,постоянно влиза някакьв студен вьздух в колата :hilezh: долу при пепелника най-много се усеща,особенно в завой като вляза става..."ужас"не знам какво да правя :hilezh:

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, мисля че и аз имам същия проблем, и не мога да си обясня от от какво може да е! Не съм се заглеждал толкова в това но мисля че като завивам надясно и се усеща нещо като леко студено течение откъм пепелника. За сега честно казано не го смятам за проблем, но вземат ли да ми замръзват краката- маллиииии!!! Та наистина някои ако има представа каква може да е причината да драсне някои ред!

Благодаря ви :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми дръжте си пепелниците затворени бе колеги! :bia:

И аз като отворя фризера ме лъхва студ. хаха

ПП. Отворете си жабката ... може от там да влиза повече топлинка, която да компенсира :flehan:

Майтапа настрана ... не съм забелязал при мен да духа, но много ме развеселихте с тея пепелници :wall:

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако всичко е в техническа изправност, може просто да усещате как въздуха се движи в колата при завой. Аз лично го усещам :-)

В един стар форум, преди да му сменят софтуера, имаше дълга тема по този въпрос, оказа се че има и други такива чувствителни водачи :-) за съжаление не мога да изровя архив на това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...