Jump to content

А4 b6 купе


Recommended Posts

Здравейте, харесал съм си една б6-ца купе както знаете всички са кабри, а аз несъм голям фен на кабрио колите но това е компромисен вариянт хем да е А4 хем да е купе :) дайте съвет каде мога да си намеря или каде могат да ми направят hardtop за въпросната кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на тези коли е по-висока именно заради кабриото. Не виждам смисъл в цялото упражнение да купиш кабрио и да не го ползваш. Има и други модели и други марки с купета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марката не подлежи на коментар аз кабриото, че ще го ползвам ще го ползвам но рядко и на дълъг път разбита се. Другия вариянт е А5 но за нея ще почакам повечко :D просто ми помогнете ако можете да намеря твърд таван за да може да се кара колата спокойно в градски условия без да се притеснявам къде съм паркирал дали е в гаража или съм я оставил на открито. Това ми е идеята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабрио и дълъг път, не са много съвместими понятия, ако смяташ да го караш със свален гюрук.

 

За да не се притесняваш, по-добре смени изискванията. Това според мен де, ама всеки сам си решава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека явно никога не е имал кабрио, камо ли кабрио с твърд таван. Явно още не може да прецени какво иска.

 

За този модел няма hardtop.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма и да има. А пък избор има -  друг модел...или марка :) Между другото кажете ми как да си направя b6 avanta на кабрио, че лятото ми е малко серд :> Ако неможе - ще събирам за шестврата маршрутка с опция за амфибия :)

Редактирано от Firo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че не работи, не е проблем основен

тавани има на старо

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/audi-a4-hardtop-wiesmann-inklusive-einbau/232459538-223-2033?ref=search

цената не знам, дали удисва е проблема ;]

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...