Jump to content

Продавам Качествени Авточасти Втора Употреба за AUDI A6C4, A6C5, S6C5,S6 2.2, A8


Recommended Posts

Насе интересувам се от сивата ц4 допълнителните вежди на калниците колко пари.Средния стоп около номера колко пари.

Това за S4 или S6 колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 410
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега, дай цена на спойлера, виждам че има трети стоп. Също ме интересува задната щора ако е ел. Има ли в комплект бутон за управлението й на централната конзола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, дай цена на спойлера, виждам че има трети стоп. Също ме интересува задната щора ако е ел. Има ли в комплект бутон за управлението й на централната конзола

Спойлер със стопа 80лв. щората не е ел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спойлер със стопа 80лв. щората не е ел.

A добавките на калниците ще паснат ли на а6 ц4?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , интересува ме какво се слага тук ?

 

Капачка или някакво джобче , защото на моето Ауди А6 като го взех и до сега ми стои една гадна дупка . Интересува ме дали разполагате с нужното , с което да я запълня . Благодаря !

post-97923-0-40102100-1451119567_thumb.j

Редактирано от neel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дръжка за отваряне на 5та врата да имаш от А6ц4 авант, такава която е вътрешна, не като на 100

Имам колега 50лв.

Здравейте , интересува ме какво се слага тук ?

 

Капачка или някакво джобче , защото на моето Ауди А6 като го взех и до сега ми стои една гадна дупка . Интересува ме дали разполагате с нужното , с което да я запълня . Благодаря !

Има гумичка закриваща дупката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

orlin_emilianov, on 25 Dec 2015 - 15:01, said:

А дръжка за отваряне на 5та врата да имаш от А6ц4 авант, такава която е вътрешна, не като на 100

Имам колега 50лв.

Пращай я, ще ти оставя координати на лс.

___

Редактирано от orlin_emilianov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам колега 50лв.

Има гумичка закриваща дупката.

На моята има джобче, виждал съм и бутони за управление на навигацията там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята има джобче, виждал съм и бутони за управление на навигацията там.

Имам и бутони пиши на ЛС какво ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.На един приятел му трябва кутията на филтъра за купето,защото неговата няма капак.За Ауди А6 Ц5.Ако имаш ми пиши.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега!Трябва ми за А6,Ц4,2,5тди,тампон за двигателя/левия,който се вижда /оригинален с буксата и два предни носача,ако имаш хубави в наличност.Моля и за цените!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.На един приятел му трябва кутията на филтъра за купето,защото неговата няма капак.За Ауди А6 Ц5.Ако имаш ми пиши.Благодаря предварително.

Имам колега 15лв.

Здравей Колега!Трябва ми за А6,Ц4,2,5тди,тампон за двигателя/левия,който се вижда /оригинален с буксата и два предни носача,ако имаш хубави в наличност.Моля и за цените!

Тампон нямам колега,носачите 50лв. бр. оригинални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Да попитам рамо на шофьорската чистачка за А6 C5 преди фейслифта, имаш ли налични и цена?

Имам колега 20лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi a6 allroad 2.7 tdi quattro 2008г. BPP 180HP колата разполага с въздушно окачване,преден и заден парктроник,камера за заден ход,18" джанти,диодни стопове,keyless go система,кожен салон,навигация MMI и др.

Колата се намират в Пловдив, работя със Еконт за цялата страна.За връзка на ЛС или 0888-79-00-52 0878-78-16-96  Атанас.

Снимки ще добавя по-късно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега за А8 2000г с голямия фар. Търся ляв фар, решетките и халогените на бронята?

Нямам колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi a6 allroad 2.7 tdi quattro 2008г. BPP 180HP колата разполага с въздушно окачване,преден и заден парктроник,камера за заден ход,18" джанти,диодни стопове,keyless go система,кожен салон,навигация MMI и др.

Колата се намират в Пловдив, работя със Еконт за цялата страна.За връзка на ЛС или 0888-79-00-52 0878-78-16-96  Атанас.

Снимки ще добавя по-късно.

036526255-big.jpg?r=0

036526256-big.jpg?r=0

036526257-big.jpg?r=0

036526258-big.jpg?r=0

036526259-big.jpg?r=0

036526260-big.jpg?r=0

036526261-big.jpg?r=0

036526262-big.jpg?r=0

036526263-big.jpg?r=0

036526264-big.jpg?r=0

036526265-big.jpg?r=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здрасти колега - Ауди а6ц5 2001 имаш ли от шофьорската врата копчето за заключване на задните прозорци  / крик железен ако имаш и тампончетата гумените които държат кората на двигателя / чейнджър/ Ако имаш със син салон - пепелници задни врати  и мулти волан както и  цени моля  :)

Редактирано от Mitaka80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега - Ауди а6ц5 2001 имаш ли от шофьорската врата копчето за заключване на задните прозорци  / крик железен ако имаш и тампончетата гумените които държат кората на двигателя / чейнджър/ Ако имаш със син салон - пепелници задни врати  и мулти волан както и  цени моля  :)

Мога да предложа само крик 15лв. , чейнджър на 80лв. и мулти волан 200лв.

Редактирано от атанас велков
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...