Jump to content

Мнение за Ауди комби


Recommended Posts

Здравейте от около 2 месеца си търся свясна количка, по принцип гледам седани бмв-та или а3-ки спорт бека, никога не съм харесвал комбита, но едно ми взе очите Audi A4 2.5 tdi, 164hp 2004 год. на 190 хиляди КМ, автоматче. Можете ли да ми дадете някво мнение за тая кола ? Разход, подръжка, въобще някви цялостни мнения, защото не съм запознат с нея Ще съм ви много благодарен (снимки на колата отдолу) П.С. Като сума ми иска около 8 хиляди.

post-94566-0-37097300-1425676490_thumb.j post-94566-0-88069300-1425676489_thumb.j

Редактирано от toshex1918
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ти е взело очите,а колега...Ми нищо лично ама това е пълният компот,от толкова блъсканици,на кола не прилича вече(лично мнение). Не съм карал подобна кола,казват лоши отзиви за 2.5 двигателя,но ти си знаеш най добре.Офертата,която ти предлагат също е ниска,така че внимавай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом тази кола ти харесва, намери си същия модел, или със същия мотор, или с друг, и ти си я докарай до този вид.

Тази кола и на мен ми се струва "изтормозена" от някой келеш, дето е нямал терен :hilezh:  та за туй си е взел АВАНТ!!!

Да, колега, при Ауди няма комби, тази модификация на купето се казва "Авант", просто за обща култура да го имаш предвид.

Редактирано от GiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто ми хвана очите специално на външен вид тази иначе отворен съм за нови предложения колега до 8-9 хиляди мога да си позволя сега, просто искам да изглежда хубаво и да е автоматче, също ако видиш някоя оферта от Варненско :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхмммм, да....

Особено ако е от варненско :bia:

Колега, аз преди години, си търсих кола, 5 месеца обикалях бЪЛгария...по груби сметки, за обиколките съ похарчил към 700лв за бензин, че другата ми кола тогава нямаше газ.

И да ти кажа ли, след тея 5 месеца изскочи оферта в Бургас, отидох, видях колата и я взех.

Та, идеята ми е, намери си читав екземпляр по твоите критерии, поне по снимките да е читав, във форума има колеги, които биха могли ако помолиш да го погледнат предварително и тогава да пътуваш и ти , ако си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че си още в темата...

Ето какво купих и какво стана

 

 

Така, че, намири си свястна кола и си я направи по твой вкус

Редактирано от GiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.cars.bg/c1066632

Ами за това какво ще кажете на пръв поглед ? А и от приятел чух, че не е доволен от 2.0 двигателя ? Специално аз като си ги разглеждам маската на 2004 ми харесва доста повече от предните години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е добро колега.DSG-то не се слави с проблеми,а колата изглежда добре на снимки  :zustimm:

П.С. За 2.0 казват, че преди 2007г и забравих кой код пукат глави.

Редактирано от Sten
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата двигателя /2.0 и 2.5/ нямат добра слава...

ето да прочетеш, няма смисъл да повтаряме вече изказани мнения

https://www.google.bg/?gfe_rd=cr&ei=6Cv6VPnlGK6z8wfZhoDwAw&gws_rd=ssl#newwindow=1&safe=off&q=site:audibg.com+tdi+2.0

https://www.google.bg/?gfe_rd=cr&ei=6Cv6VPnlGK6z8wfZhoDwAw&gws_rd=ssl#newwindow=1&safe=off&q=site:audibg.com+tdi+2.5

 

Лично според мен, ако аз трябваше да купувам кола, щях да се спра на 2.5, най-малкото защото върви доволно повече от 2.0 , а ако се наложи ремонт, разликата е не повече от 500-700лв.

Ето ти една моя тема

https://www.google.bg/?gfe_rd=cr&ei=6Cv6VPnlGK6z8wfZhoDwAw&gws_rd=ssl#newwindow=1&safe=off&q=site:audibg.com+tdi+2.5

 

колегите са дали мнения и насоки, в момента търся кола с някои от тези двигатели, защото са "най" от серията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помагате ми много момчета мерси, извинявайте, че задавам толкова много въпроси просто съм нов от към Аудита надявам се да намеря читаво и да се похваля и аз после :) Лека нощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма грижи, нали за това е форума, да се пита, да се отговаря, да се помага.

А ти като нов във форума, на мен специално ми правиш много добро впечатление, културно, спокойно...то напоследък само някви изпадняци влизат, питат, карат се и заминават :hilezh:

 

Спокойно питай, щом не си запознат, ще обясняваме пак, ама верно прочети тея теми дето ти дадох

Редактирано от GiN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да гледам тази а3 2004та с един приятел механик, оказа се че колата е на над 250 хил км вътре имаше доста работи който бяха не на място от друг автомобил, имаше проблем с хидравликата и с тракшън контрола :D Така че момчета незнам вече кво да гледам :D Още повече че моя човек тръгва утре по кораби, а аз не разбирам мн мн от колите под капака :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са около 250к. км. и е гледана нормално, не трябва да се плашиш чак толкова.Моята я взех на толкова километри и бях щастлив, понеже повечето гробове, които гледах имаха досте отгоре на тези 250к.Колегата по-горе ти пуснал теми за четене.Има доста инфо за 2.0тди и проблемите им във форума.

А4-ката, която си посочил......по-добре не си го причинявай.Б7-ца автомат и душегуб за 8к. .....страх ме е да си помисля какво те чака, ако го вземеш.

Единствния плюс на душегуба е че обикновенно е доста оборудван откъм екстри.Преди да зачета форума, доста ги гледах и се чудех, защо са толкова евтини, дори харесах един, но след малко четене се отказах бързо.

Има една тема на колегата bsdnikolov 'моята а3 няма диагноза, а цяла патология' , интересно четиво е за хора търсещи същия модел.

Успех с избора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11422636163314066&slink=91m2e0

тази кола е на колега ,който замина за чужбина. Колата бургаската група я познава от момента в който е взета. Незнам на какви компромиси си готов да направиш със скоростите ,но ще спестиш доста първоначални разходи. това е номер на баща му до колкото съм запознат!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...