Jump to content

Няколко проблема с Ауди А4 1.6


nevipa

Recommended Posts

Здравейте колеги,

От скоро съм собственик на Ауди А4 1.6.

Колата е 1996 година и е с автоматична скоростна кутия.

 

Ще съм ви много признателен ако ми помогнете с проблемите появили се в последствие.

Когато колата е студена и вкарам директна, неможе да потегли ( Тресе, форсира се ) А при задна няма проблем.

Тъй като не разбирам от автоматици се посъветвах с познати и те ме посъветваха да сменя маслото.

Сменихме го + филтър..... но само 2.5литра изтекоха след като свалихме картера на кутията ( А ги дават 5,5литра )

Проблема не се оправи... :wall:

 

Плафона на тавана не работи при отворена врата....

Търсих, четох и достигнах до извода, че проблема може да е от онази малка черна кутийка в багажника ( Помпата за вакумите )

Отварям отзад и какво да видя... буксите изключени а на + и - на моторчето вързано централно от китайските за по 20лв.

Включих буксите и едно от релетата започна да цъка, всичките мигачи светят, абе страшна работа ( И така и ги изключих )

Оказа се, че май това отзад било и аларма... :nixweiss:

 

Имам един от сините кабели за диагностика + вагкома... правих диагностика но нищо не ми излезе като изключим оптегача на шофьорският колан...

 

Ползвах търсачката но не открих решение... Благодаря предварително :top:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах проблем с плафона при мен се оказа една букса която свързва модула на централното с плафона намира се във предния ляв калник. Смених и всичко се оправи.И при мен плафона не светеше при отворена врата.Само че моето ауди е 2000г.фейса незнам дали имат разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...