Jump to content

ПРОДАВАМ АУДИТА на части с ГАРАНЦИЯ-А2,А3,А4,А5,А6,А8,S3,S4,S6,S8 от 97 до 2012 година


Recommended Posts

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей,

 

 

Дали случайно има налично за 4ф стойка/поставка/държач или както се води за шофьорското огледало.

Оградената в червено пластмаса ? Че някво камъче ми е отворило пукнатина на мястото на червената точка :steinigung:

 

a6 c6 ogledalo.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно с приоритет за колегата са по-големите и скъпи части , запитванията за някои малки , но важни части , струващи малко пари , но пораждащи големи неудобства , са по-надолу и назад в листа с приоритети. 

 

Близо седмица разговори по телефона , касаещи едно на пръв поглед глупаво реленце , струващо смешни пари, заради което нямам парно и в дъжда карам като абориген с отворени прозорци , завършващи с ще ти звънна след 30 минутки , след 2 минутки , след 5 минутки и в крайна сметка след поредното позвъняване , отговорът да е -“ Човек не остана време днеска по-важни неща имахме” , е най-малкото много непрофесионално поведение. Разбирам , че интересът да продавате по-скъпи , редки авточасти е по-висок , но размотаването , липсата на конкретен отговор и цялата игра на котка и мишка е силно непрофесионално и неуважително поведение към клиента. Не се прави така просто. 

 

Надявам се да съм изтеглил късата клечка и да съм единствения , към който сте проявили такова отношение , или по-скоро липсата на такова. 

 

Успех в бизнеса! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Колега търся джанти за А6/С6/ куатро алроуд 3.0ТДИ 2007  размер 7(или 7.5)  17цола 5х112 отвор 57.1  .Ако имате нещо моля те пиши ми.Благодаря предварително

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...