Jump to content

Счупен механизъм за отваряне на преден капак


xaxaxaxaxaxa

Recommended Posts

Здравейте,

 

преди седмица оставих колата да й слагат аларма. Всичко добре, докато майсторчето не ми сервира новината, че ми счупил дръжката за отваряне на капака , но бил залепил, оправил и тн....вика не пипай днес да залепи здраво...бахти тънкия номер...утре ми е последния ден за минаване на ГТП и викам чакай да проверя кво става под капака и хоп...дръжката се клати...не мога да отворя капака...Не мога да разбера дали е механизмна или просто пластмасовата дръжката е счупена и трябва нова. Продава ли се това нещо, само от морга или да пробвам от форума колега ако има ? И евентуално предполагам като механизъм и ремонт не е философия и мога да ида във всеки сервиз или да си търся доверен човек...проблема е че трябва утре да мина ГТП и ми е спешно..че да не ме върнат от пункта и става криво...

 

Хубава вечер

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти я смени въпросния майстор с ново. Ако ти счупи предното стъкло пак ли ще си го сменяш ти? Въобще при кви майстори ходите и как си взимате колите с дефекти по тях не знам. Остава и пари да си му дал накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти търся поуките....Спестявам каква е цялата история ...за да не занимавам никого излишно да ми чете филмите....че колата ми е била разбита....със счупено задно стъкло....откраднато СД...претарашена..още дребни неща взети и тн...грозна гледка и не пожелавам никой да си намери колата по начина който заварих моята...И по ред на нещатата бях на Видин...иначе съм в София и там ми казаха за въпросния майстор, че разбира от авто електроника и подобни..и отидох там....така или иначе нямаше как да се прибера в СФ в тогавашното състояние на колата, а сега вместо да дадеш отговор по темата...ми обясняваш как да ида до Видин и тн...аман от редовните нападки на тънко, които прочитам често из форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръжката се продава в Порше. Преди година и аз счупих моята. Най-добре се свържи с Райно да ти даде цена. По спомен беше около 20тина лева. Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По полека. Ти си си виновен че си приел така колата си. Да се беше държал на въпреки с майстора, а не сега с мен.

Аз може да съм си виновен...че така съм приел колата, но не тва беше фокуса на темата..

 

Както и да е ...минах ГТП без грижи...взех дръжка от морга..монтирана е и вс е точно.

 

Хубава вечер на всички:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...