Jump to content

audi s4 b5 2,7 biturbo загрява над 90 градуса след като се изгаси


script94

Recommended Posts

След като я карах малко по агресивно оставих я да проработи 7-8 минути i q изгасих.След 5 минути я запалих температурата на водата беше 100C за няколко секунди падна на 90.Температурата на въздуха беше 15 градуса.Сменил съм термостат.От какво може да загрява когато е изгасена?Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може допълнителната ел водна помпа да е премахната (виждал съм такъв случай), също така датчика който праща инфо към таблото може да не е на линията на aux помпата. 

Според мен е нормално и не е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като угасиш колата чували се предната перка която е пред климатичния радиатор?Когато тръгне ел.водна помпа се пуска и перката.Заслушаи се точно над всмукателя дали работи помпата защото тя е точно под него.

Редактирано от trohilio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска разгледах по опстоино и забелязах че голямата перка зад дония радиатор е счупена . :nixweiss: Няма нито едно здраво перо :huh:  .Вече е поръчана,но интересното е от какво се е счупила и кога.благодаря ви  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Другия път като караш по-агресивно, изчаквай около няколко минутки и тогава я гаси, щото не е хубаво така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Чакам я 10 - 15 минути минимум.Температурата я гледам на тайното меню от климатроника.Интересното е че преди 2 дена беше доста топло карам я известно време и спрях на едно място да се охлади и след около 10 мин температурата се покачи на 100 при запалена кола отворих капака освен виско друга перка не се въртеше  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В движение извън града с леко газ, каква температура държи? Аз мисля, че е датчик, защото с времето започват да дават леки отклонения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...