Jump to content

Клеморед Б3 3А


DJ_EnerGy

Recommended Posts

Здравейте колеги ! Знам че има много изписано по темата, но аз имам няколко въпроса та клемореда ми се счупи след като го свалих и съответно си беше оригинален на Ауди, замених го със някакъв китаец ERA със кат.номер 662159, но не обърнах внимание, че новият е по-къс т.е. не става а моят е със кат. номер 893905849 ако някой случайно знае от къде да ме напъти да си закупя, че така на сляпо само да взимам и все по 20-18 лева не ми се иска мн.мн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всяко квартално автомагазинче ще ти извадят правилния клеморед, ако покажеш стария, дори и на парчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да във 2 вече не "квартални ходих" и все едно и също ми предлагат. Проблема е решен благодаря на колегата, който се отзова на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Здравейте!

Оказа се, че новите клемореди са ОК, просто имат изменение в дизайна (пружината е преместена в най-широката част на пластмасата, а не в горния и край). Проблемът беше и в счупен патрон. След разпробиване на кожуха (има го показано със снимки в преходни теми) той излиза лесно. Лошото е, че петлетата на новите патрони са с по-различен захват и е нужно да се пили, за да пасне на стария патрон (за да си ползваме стария ключ за палене). В крайна сметка след доста пилене и напасване всичко се нареди. Ако ще ползвате стария патрон, напръскайте го обилно и хубаво с WD-40 (това е по съвет на ключар, патрон се чистел само с WD-40 и нищо друго). От моя изпада огромно количество черна гняс.

Части:

клемород мейле от аутостар - 18 лв (с отстъпка)

патрон някакъв си немски от евро07 - 11,40 лв (с отстъпка)

 

20190804_175916.thumb.jpg.e0eed211b452109eb5472c4f28f4f539.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...