Jump to content

Смяна на ангренажен ремък ТТ


mslavchev

Recommended Posts

Колеги,

къде в Пловдив могат да ми сменят ангренажния ремък на Ауди ТТ 224к.с. 2002г. без да ми останат след това резервни части?

Някой сменял ли го е? На каква цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колега, мога да те ориентирам с цени, но в София съм го сменял при момчетата от Герман.

Ремък,водна помпа, свещи, масло двигател и всички филтри с работата ми излезе 870 лв.Само ремъка мисля е от порядъка на 500 лв с работата (говорим за читав ремък и следваща смяна на 50К-60К).

Поздрави, дано съм помогнал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

къде в Пловдив могат да ми сменят ангренажния ремък на Ауди ТТ 224к.с. 2002г. без да ми останат след това резервни части?

Някой сменял ли го е? На каква цена?

При Люсо. преди моста на Асеновградско в дясно до найси кар

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мога да те ориентирам с цени, но в София съм го сменял при момчетата от Герман.

Ремък,водна помпа, свещи, масло двигател и всички филтри с работата ми излезе 870 лв.Само ремъка мисля е от порядъка на 500 лв с работата (говорим за читав ремък и следваща смяна на 50К-60К).

Поздрави, дано съм помогнал :)

Това е много висока цена за алтернативен ремък, за тези пари даже и по-малко се купуват оригинални части, които са с интервал за смяна 120 000км.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то затова масово боклуци са колите в БГ...Първо ремък на 120К, даце производителя препоръмва да е на 80-100К смяната, второ маслото ми струва 100лв -5л, какви 40 лв, какви глупости...То явно няма смисъл да се пише в темата повече, другият път доливаме че е по-евтино :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ремъкът е оригинален препоръчителният интервал е 120 000км. Имам достъп до тези части, продавам ги от 5г., имам достъп и до информация на тази тема.

А това, че доста хора карат с некачествени, даже опасни части е факт. Другият проблем е, че подобни немърливости им излизат по-скъпо в перспектива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...