mslavchev

Смяна на ангренажен ремък ТТ

Recommended Posts

Колеги,

къде в Пловдив могат да ми сменят ангренажния ремък на Ауди ТТ 224к.с. 2002г. без да ми останат след това резервни части?

Някой сменял ли го е? На каква цена?

Колега, мога да те ориентирам с цени, но в София съм го сменял при момчетата от Герман.

Ремък,водна помпа, свещи, масло двигател и всички филтри с работата ми излезе 870 лв.Само ремъка мисля е от порядъка на 500 лв с работата (говорим за читав ремък и следваща смяна на 50К-60К).

Поздрави, дано съм помогнал :)

Колеги,

къде в Пловдив могат да ми сменят ангренажния ремък на Ауди ТТ 224к.с. 2002г. без да ми останат след това резервни части?

Някой сменял ли го е? На каква цена?

При Люсо. преди моста на Асеновградско в дясно до найси кар

Колега, мога да те ориентирам с цени, но в София съм го сменял при момчетата от Герман.

Ремък,водна помпа, свещи, масло двигател и всички филтри с работата ми излезе 870 лв.Само ремъка мисля е от порядъка на 500 лв с работата (говорим за читав ремък и следваща смяна на 50К-60К).

Поздрави, дано съм помогнал :)

Това е много висока цена за алтернативен ремък, за тези пари даже и по-малко се купуват оригинални части, които са с интервал за смяна 120 000км.

Еми то затова масово боклуци са колите в БГ...Първо ремък на 120К, даце производителя препоръмва да е на 80-100К смяната, второ маслото ми струва 100лв -5л, какви 40 лв, какви глупости...То явно няма смисъл да се пише в темата повече, другият път доливаме че е по-евтино :D

Ако ремъкът е оригинален препоръчителният интервал е 120 000км. Имам достъп до тези части, продавам ги от 5г., имам достъп и до информация на тази тема.

А това, че доста хора карат с некачествени, даже опасни части е факт. Другият проблем е, че подобни немърливости им излизат по-скъпо в перспектива.