Jump to content

Оригинални стелки, от къде ?


stanislavvi

Recommended Posts

Здравейте,

Искам да си купя нови (велурени) стелки за колата ,че старите са вече бая изтормозени и захабени.

Някой да знае от куде мога да си взема хубави/оригинални ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 15-20лв разлика заслужава ли си да търсиш от другаде освен от официалното представителство? Миналата година си купих за зимата гумени, имат и лого,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно имате в предвид ? Порше Запа

Ами от порше варна, но едва ли има разлика.Не са като тези които колегата по-горе си е купил, по разли4ен модел са, не твърдя че са по-хубави.Само че двете предни са около 80лв, ако искаш С-лайн са около 110лв мисля,имат логота А4 или съответно S4. Но не съм абсолютно сигурен за цените, беше отдавна.Но това са гумени, за мокетчета не съм питал, предполагам са по евтини.

Редактирано от nort
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мокетените на миналия модел бяха 260 -80 за комплект мокетени ,срещу 140-50 за комплект гумени .Не вярвам защото е б8 да са си променили ценовата политика.Отделно гумата е по евтин материал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Привет.

От скоро съм собственик на В8 и понеже купих колата с мокетни оригинални стелки, но като цяло не съм им фен проучих доста и въпреки промоционалната цена на гумените стелки в Порше закупих комплект от тук.

http://www.stelki.bg/category/78/gumeni-stelki-audi-a4.html

 

Комплекта + тази за багажника излезна колкото комплект за купето от Порше, т.е. на половин цена.

Ето една снимка на багажника. (абстрахирайте се от акумулатора)  :hilezh:

https://www.dropbox.com/s/12ggjx5os74ajkj/2015-04-14%2018.17.24.jpg?dl=0

Качеството е супер, гумата е дебела тип леген, даже са ароматизирани. Имат и копчета, лягат по мярка.

Доколкото видях на място в магазина имат и мокетни.

Редактирано от yoan4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Само на предните,но на моята кола гледам че няма и на пода закопчалки .

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...

Здравейте колеги, 

 

С шофьорската стелка от години имам проблем - едното от 3те зъбчета на едната дупка е счупено и съответо стелката постоянно е разкачена и се чапа под нея. Бях решил да си купя нова, оригинална, намерих някакъв човек в олх да продава, но ми каза че ги продава само комплект, което мен не ме устройва, защото другите ми стелки са сравнително нови. Та въпроса ми е имате ли идея, как мога да застопоря дупката със счупено зъбче, така че държи. на мен ми идва на ум да сложа малколепило там където е счупено, за да се разшири самаат дупка и да има някакъв захват към пода на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...