Jump to content

ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ СОФИЯ ОТ 29 ДО 39 ЛВ


Recommended Posts

 

ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2017г

 

1. Дозареждане на автоклиматична система - 29лв 

2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител - - - 39 лв 

3. Диагностика + тест за херметичност - - 10 лв

4. Цялостно зареждане на фреон за автомобили с над 950 грама фреон- - - - - - - - - - - - цена 5 лв/100 грама

5. Тестване на системата с оцветител и UV лампа за микротечове---25 лв

6. Смяна на сервизна игла ERRECOM на цена от 5 лв до 9 лв/бр 

7. Смяна на сервизен вентил ERRECOM (комплект с иглата) цена от 12 лв до 18 лв

8. Смяна на уплътнения ------цени по договаряне

9. Смяна на компресор за автоклиматик---  

10. Смяна на климатичен радиатор----------- 

11. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане ---цени по договаряне 

12.Смяна на датчик(пресостат)--------------15 лв

13.Смяна на капилярна тръбичка -----------цена от 10 до 20 лв

14.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1000г фреон -------- 45 лв

15.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1500г фреон -------- 50 лв

16.Компютърна диагностика----------------- 15 лв

17.Ремонт и рециклиране на компресори за автоклиматици
(смяна на осев уплътнител,гарнитури на компресорите,клапани,бобини,съединители,демпфери,в повечето случаи когато е задрал компресора не подлежи на ремонт)

18.Смяна лагер на ролката на компресора
(Цената зависи от това дали може да се свали ролката без да се сваля компресора и от самия лагер-аз работя с NSK-японски,но за някой модели имам и KBS)

 

БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН 

 

тел 0894761944

 

РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК от 11:00 до 21:00 часа ****** СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 09:00 до 20:00 часа*************Тел:0894761944

 

http://www.avtoklimaticisofiq.com

 

гр София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много съм доволен, бързо обслужване, качествено и не ми спести нищо.

Смени ми деходратор, уплътнение, провери ми цялата инсталация и я напълни. Определено препоръчвам и веднага го препоръчах на мои приятели и дойдоха веднага и тях обслужи. Просто човечни цени и обслужване. 

 

Браво, че има все още такива хора.

17670610_1525956700749237_1719961117_o.jpg

17692460_1525956684082572_89985277_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодарности за услугата, която ми предоставихте! Локализирахте проблема и го отстранихте за норматив.

Препоръчвам с две ръце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Днес посетих колегата за дозареждане и профилактичен преглед на климатика.

Изключително доволен и препоръчвам смело с две ръце!!!

 

Климатика задуха наистина ледено-студено!

viber image.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

574d33afdb9555b6fad4b4dd2b2a855c.jpgfaf6ed14b9ace735a90f6212b439ab66.jpgb90dd9a672e71ebc649c1f6f65e7be51.jpg

Днес посетих сервиза на момчетата,много приятелска и приятна обстановка.

Изключително съм доволен от бързата и адекватна работа,обясняват всичко в детайли ,не правят компромис с качеството на вложените материали,вмъкнаха ме в натоварения график и ми беше обърнато нужното внимание веднага.

Препоръчвам ги на всеки с две ръце.

Радвам се че има още такива хора,благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега извинявам се за неудобството ,но на ден ми звънят по над 30 човека ,просто нямам възможност да разговарям постоянно по телефона и да работя едновременно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Да попитам дали утре преди обед ще има възможност да погледнем системата на една А2-ка? Днес го заредихме при едно момче, но не тръгна и каза, че трябва да се погледнат бушони, електроника и т.н.

Странното е, че след зареждането, като включа климатроника и започва да духа леко топъл въздух, а преди не беше така.

Ще погледна форума сутринта и ще звънна около 9, за да се чуем.

 

Лека и спокойна вечер!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

И аз се възползвах от услугите на мога да кажа професионалистите.

 

Наистина си разбират от работата и изпипват всеки детайл.

 

Препоръчвам! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги сервизът излиза годишен отпуск от 06.08.2017(Неделя) до 15.08.2017г(Вторник)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2018г

 

1. Дозареждане на автоклиматична система - 59лв 

2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител - - - 79 лв 

3. Диагностика + тест за херметичност - - 20 лв

4. Цялостно зареждане на фреон за автомобили с над 700 грама фреон- - - - - - - - - - - - цена 10 лв/100 грама

5. Тестване на системата с оцветител и UV лампа за микротечове---25 лв

6. Смяна на сервизна игла ERRECOM на цена от 5 лв до 9 лв/бр 

7. Смяна на сервизен вентил ERRECOM (комплект с иглата) цена от 12 лв до 18 лв

8. Смяна на уплътнения ------цени по договаряне

9. Смяна на компресор за автоклиматик---  

10. Смяна на климатичен радиатор----------- 

11. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане ---цени по договаряне 

12.Смяна на датчик(пресостат)--------------15 лв

13.Смяна на капилярна тръбичка -----------цена от 10 до 20 лв

14.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1000г фреон -------- 45 лв

15.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1500г фреон -------- 50 лв

16.Компютърна диагностика----------------- 15 лв

17.Ремонт и рециклиране на компресори за автоклиматици
(смяна на осев уплътнител,гарнитури на компресорите,клапани,бобини,съединители,демпфери,в повечето случаи когато е задрал компресора не подлежи на ремонт)

18.Смяна лагер на ролката на компресора
(Цената зависи от това дали може да се свали ролката без да се сваля компресора и от самия лагер-аз работя с NSK-японски,но за някой модели имам и KBS)

 

БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН 

 

тел 0894761944

 

РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК от 11:00 до 21:00 часа ****** СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 09:00 до 18:00 часа*************Тел:0894761944

 

http://www.avtoklimaticisofiq.com

 

гр София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко бях при момчетата - истински професионалисти, купих колата скоро, имаше нужда от малко дозареждане на фреон, направиха профилактика на системата, дадоха обективно мнение и тък като нямаше нужда от ремонти ми взеха съвсем справедлива цена! Препоръчвам ги горещо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз днес бях при тях.Направиха профилактика на цялата система,заредиха фреон,огледаха всичко и ми обесниха с детайли.Доволен съм от качеството,отношението и цената ! Препоръчвам! :zustimm::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходих при момчетата, много са точни. Откриха проблема на климатика, с който се боря 2 месеца, проблем който 2 сервиза не можаха да открият преди това. Препоръчвам с две ръце !!! 

Редактирано от ivaylo3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаят си работата момчетата, отивам в 13:00 с проблем и си тръгвам в 15:00 с работещ климатик, беше си заминал съединителя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги ако имате проблем с климатичната система на вашия автомобил,не си губете времето и средствата на други места,отново бях при момчетата и останах много доволен,първо отношението към автомобила ми беше много персонално,момчетата пипат много внимателно,обясняват всичко подробно и най вече супер професионално.

За час бях направили профилактика на системата и бяха отстранили проблема,сега отново е зима в колата :)

Поздрави на целия екип,и продължавайте все така момчета.

Много благодаря за чудесната работа,и за отношението

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Момчетата са много точни и си разбират от работата. Препоръчвам с две ръце!!! Самият факт, че се регистрирах тук само за да дам препоръки трябва да ви говори достатъчно ..

Редактирано от ioha
*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Колеги сервизът излиза годишен отпуск от 05.08.2018(Неделя) до 10.08.2018г(Петък)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Бях в сервиз в София и оставих колата за залепване на климатична тръба, след като ми я "оправиха" ми казаха, че имам неработеща перка на климатика. Искаха ми допълнителна сума която беше меко казано космическа.  Намерих колегата и се уговорихме да погледне колата. За по-малко от 10мин  ми беше сменена климатичната перка и цялостен преглед на климатичната система! Много съм доволен от услугите и силно препоръчвам!!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Горещо препоръчвам сервиза. Работят чисто, спретнато и бързо. Приеха ме на деня, в 18:00 вечерта и за по-малко от час проблемите бяха отстранени и си тръгнах с работещ климатик и усмихна.

Само така момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Сутринта бях при колегата, за малък ремонт и до зареждане на климатичната система. Колегата е голям професионалист и въпреки, че колата ми е стара подходи внимателно към нея :) Работи бързо и качествено а цените са народни! Препоръчвам го, мен ме спечели като клиент, въпреки че съм на другият край на София.

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно препоръчвам, момчето е много съвестен и земен. Няма го надуването и цъкането с език на повечето "големи" майстори. Седях около час преди да ме вземе, защото нямаше как да му кажа кога ще отида, малко преди мен е влязла кола с изцяло спрял климатик, разглоби какво ли не търсейки причина и всичко беше ок, накрая момчето каза, че са му разглабяли таблото, ъпдейтвали навигация и най-вероятно проблема ще се окаже софтуерен. Аз толкова да се занимава някой с автомобил и да търси проблем не бях виждал, а сумата която му взе беше смешна. Отидох за профилактика, защото имах някакви съмнения, провери всичко, обясни ми как работят нещата и каза, че всико е ок, без да се опитва да ми взима излишни пари, виждайки, че съм неразбиращ шаран, който иска всичко да е перфектно. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

къде се намира сервизът, да го имам предвид и аз? На сайта пише Младост, 2015 в дружба, колега пише до Икеа :)

Щом и Алекс ги препоръчва, значи наистина са екстра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...