Jump to content

ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ СОФИЯ ОТ 29 ДО 39 ЛВ


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Днес бях при колегата, и мога да го препоръчам с две ръце! Дано по-често попадаме на компетентни, приветливи и съвестни хора като Веско! :razz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2019г

1. Дозареждане на автоклиматична система+Диагностика(тест за херметичност) - 59лв 

2. Цялостно зареждане на фреон+масло+оцветител+Диагностика(тест за херметичност) - - - 79 лв

3. Диагностика + тест за херметичност - -безплатна за АУДИ форум

4. Цялостно зареждане на фреон за автомобили с над 700 грама фреон- - - - - - - - - - - - цена 10 лв/100 грама

5. Тестване на системата с оцветител и UV лампа за микротечове---25 лв

6. Смяна на сервизна игла ERRECOM на цена от 5 лв до 9 лв/бр 

7. Смяна на сервизен вентил ERRECOM (комплект с иглата) цена от 12 лв до 18 лв

8. Смяна на уплътнения ------цени по договаряне

9. Смяна на маркучи за ниско и високо налягане ---цени по договаряне

10.Смяна на капилярна тръбичка цена от 10 до 20 лв 

11.Смяна на датчик(пресостат)--------------15 лв

12.Препарат (USA) за запушване на малки пропуски за автоклиматици с до 1000г фреон -------- 45 лв

13.Компютърна диагностика----------------- 15 лв

14.Ремонт и рециклиране на компресори за автоклиматици
(смяна на осев уплътнител,подмяна на гарнитури,съединител,бобина,ако компресора е задрал в повечето случай не подлежи на ремонт)

15.Смяна лагер на ролката на компресора 
(Цената зависи от това дали може да се свали ролката без да се сваля компресора и от самия лагер-аз работя с NSK-японски,но за някой модели имаме и KBS)

ГАРАНЦИЯ ДО КРАЯ НА СЕЗОНА ЗА ВСЯКА ИЗВЪРШЕНА УСЛУГА ИЛИ ПОДМЕНЕНА ЧАСТ

Какво представлява цялостното зареждане на климатичната инсталация : 

Надуване на автоклиматичната система ако е необходимо 
Вакумиране на системата с вакуумпомпа. 
Поставяне на UV оцветител и масло. 
Цялостно пълнене на системата с необходимото количество фреон R134a. 
Замерване на изходящият въздух от въздухоотводите

БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН 

тел 0894761944 (Моля записвайте си час предварително с цел по бързото обслужване)



Адреса на сервиза е Бул.Климент Охридски 166

РАБОТНО ВРЕМЕ ОТ ПОНЕДЕЛНИК ДО ПЕТЪК от 09:00 до 20:00 часа ****** СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 09:00 до 17:00 часа*************Тел:0894761944

http://www.avtoklimaticisofiq.com 


гр София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Днес бях в сервиза, дозареди фреон, провери системата, смени някаква игличка, пак проверка, тръгнах си доволен с работещ климатик.

Препоръчвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

С малко закъснение да похваля момчетата, много бързо и качествено обслужване. Audi A4 B6 1.8Т вече наистина има климатик след повече от 400мл. допълване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Ползвах днес услугите на колегата и препоръчвам! Работи внимателно, бързо и професионално и обяснява кое, как и защо. Доволен съм от свършеното. Ще продължавам да ви посещавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Браво на Веско ,втора кола ми прави момчето.........много ги разбира и съвестно си върши работата👏👏👏Обеща и ми я направи.Препоръки с ДВЕТЕ ръце и само доволни и усмихнати клиенти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Скоро не ми се беше налагало да сервизирам климатик. Благодарение на хубавите отзиви попаднах при Веско.

В крайна сметка му закарахме три коли и вече съм готов и спокоен да посрещна жегите :) Много доволен! Силно препоръчвам!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Климатика ми спря да работи и попаднах на темата. Свързах се @arsenal88 (Веско). Бях записал час за днес. Закарах му колата и в рамките на деня успя да открие проблема и да го отстрани. Всичко работи без проблем. Накара ме да си проверя бронята за белези, за да се уверя че всичко е на място. Прилагам снимка с термометъра. Точни са момчетата и препоръчвам с две ръце. 

20200523_164611.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Момчето си разбира от работата (Веско)https://audibg.com/forum/index.php?/profile/81562-arsenal88/ Днес за 20 мин. ми реши проблема с климатика. Останах много доволен. Може да му се има доверие, работи бързо и коректно. От нямане на климатик, до 3 градуса на въздуховода на климатик, който не е работил повече от година и е минал през няколко "майстора"!

Редактирано от StVasil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз минах през колегата с проблем с климатика и диагноза от друг сервиз: смяна на компресор, радиатор и дехидратор.

Веднага видя, че две букси за перките не са закачени, направи зареждане и колата е ледник. Супер доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо и професионално работи на добри цени.  Препоръчвам!

 

На 23.05.2020 г. at 18:45, Hristaki83 написа:

 Прилагам снимка с термометъра. 

 

 

След дозареждането моята показа 3°C   🥶

Редактирано от gec1bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

За втори път останах, много доволен от услугите на колегата :) Ако някой има проблем с климатика или е просто за зареждане това е човека :) Вече предлага и други автомонтьорски услуги та не го жалете :)

Изпратено от моят DRA-L21 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 26.04.2019 г. at 8:52, arsenal88 написа:

Адреса на сервиза е бул.Климент Охридски 166 

 

Една година по-късно и всичко е наред! Не чакайте да стане жега! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Силно препоръчвам Веселин https://audibg.com/forum/index.php?/profile/81562-arsenal88/.

Проблемът с климатроника, който не можаха да ми отстранят в друг сервиз, беше отстранен за няколко минути от него.

Изключително професионално отношение и обслужване!

Редактирано от Stan Raynovski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

За втори път останах, много доволен от услугите на колегата :) Ако някой има проблем с климатика или е просто за зареждане това е човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно голямо благодаря на @arsenal88(Веско) за решения проблем с климатроника на Audi A4 B6 1.9 tdi. От няколко години се опитвам да оправя проблем свързан с обледеняването на тръбите, за климатичната система на Audi A4 B6 (2003 година), но без успех. След, като запазих час и занесох автомобила при Веско, той реши проблема за един ден. Сега пътувам със студен въздух в колата през летния сезон, без да се налага да спирам на всеки 15 мин. (за да се махне леда) и пак да включвам след 5 минути. 

Силно препоръчвам @arsenal88 за проблем с обледеняването на охладителната система na Audi A4 B6!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...