Jump to content

Проблем с акумулатора при моята А3 8P


rbelchev

Recommended Posts

Здравейте колеги имам, проблем с моята А3 2003г. с акумулатор. Проблемът е следния, когато не карам колата 2-3 дни акумулаторът и пада дори не може да се отключи с дистанционното, Акумулаторът е чисто нов, когато го купувах момчетата я замериха и колата си зареждаше нормално и имаше нормална консумация на ток. Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем, и как го е решил. Да допълня колата има поставен допълнителен имобилайзер. Възможно ли е да губи ток от него и затова да пада акумулатора.

Та общо взето въпроса ми е. Някой сблъсквал ли се е с този проблем. Как го е решил и каква е била причината за появата му

Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без замервания, няма как да ти каже някой нещо.Първо се гледа дали зарежда алтернатора, след това се прави замерване за утечки, най-вероятно проблема е утечка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато закупих нов акумулатор колата я замериха загасена и запалена и всичко и бе наред. 
Снощи майка ми каза че 2 пъти и е правила проблем с това че и показва че има изгоряла крушка и след повторно запалване на автомобила и фаровете всичко се оправяло възможно ли е това да е то баласта на този фар?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...