Jump to content

audi a4 2.0 tdi 177 allroad 2011 твърде евтино???


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

има ли някой някаква информация за едно audi a4 2.0 tdi 177 allroad 2011, което от маса време стои в нашето мобиле и никой не го купува? Не, че е евтина кола, но автомобили същата година и на същите километри в немското мобиле са на цени от около 27 000 евро нагоре. Това все пак е малко поопоскано, в смисъл няма навигация, с ръчни скорости е и е с малкия мотор, но все пак е с алкантара, с триспицовия волан и новата муцунка, а  такива с такава конфигурация на 180 000-200 000 км  са на цена от поне 25 - 30 000 евро:)

Ето линк:

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11428681197271601&slink=9h05u6

 

Благодаря:)

 

 


Сега, като гледам, май не съм го постал на правилното място...

Моля администраторите, ако сметнат за необходимо, да го преместят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам я обявата от доста време и аз се чудя. Със сигурност има нещо нередно защото никой не би взел 15-18 000лв. по-малко просто ей така.

Нещото, което ми е по-интересно е как така е 2011г., а е фейслифт ? Фейслифтът излиза края на 2012г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова е.

Колата не е фейслифт обаче. Правена е предницата, задницата и е слаган волан и CD с пиано лак от фейслифт. Да, обаче не са се сетили да сменят климатроника, който при фейслифта свети в бяло и е с хромирани врътки.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, абсолютно сте прави, действително фейслифтовете са от 2012г. Явно е имала сериозен удар отпред и са я сглобили  с фейслифтовата предница. Нищо чудно, че не може да я продаде, аз лично не бих си купил кола, която е разглобявана цялата и е сглобена с какви ли не части... поне не и на тази цена:) Може би си залужава, но да речен за максимум 25 К лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масово в България се правят фейслифти на всичко,доста ограничено е да смяташ по снимки че един автомобил е удрян.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...