Jump to content

мнение за ауди а4


Recommended Posts

Здравейте, колеги! Интересува ме дали мога да си намеря читаво а4 за около 2000 лева. Говоря за а4 1995-2000 година. Кои мотори са по - добри и какви проблеми има модела? Чувал съм, че окачването е скъпо за поддръжка. Като цяло скъпа ли е поддръжката на а4 от тези години?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. За тия пари се намира нещо като моето, в прилично състояние. Говорим за кола без клима 1.6 или 1.8....Даже аз я взех и с газ. Поддръжката не е скъпа вече, дори и на окачването. Има комплект носачи за 280 лв. Ама много хора сменят само разбитото 1 или 2 носача. Иначе е кола с прилична возия, малко тясна за едри пасажери....Абе добра кола е, ама за 2000 лв. не очаквай да е връх.

Редактирано от tanuco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ноември си взех поредното ауди ,а4 1.6 с газов инжекцион,климатик за 2150 лв. Много съм доволен, никакви проблеми до сега. Всичко е на касмет и грижливи собственици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2000 читава кола едва ли ще намериш, по-скоро такава за "достягане". Ще инвестираш още близо такава сума и ще стане кола за каране. Някой път това е по-добрия вариант, отколкото да изсипеш една торба пари и някой да ти се кълне че всичко е сменено и обслужено, а всъщност да не е така и да си трошиш главата после. Частите вече не са толкова скъпи, окачвания да искаш по пазара, от 300 до 1300 лева. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за моторите... Интересуват ме 1.6и 101 к.с., 1.8и 125 к.с. и дизеловите 1.9тди 90 и 110 коня. Кой е по - здрав и надежден? не ми трябва за фукане, а по - скоро за нормално каране назад-напред ( да мога спокойно да се придвижа от точка А до точка Б).  Колкото по - малко пари ми гълта, толкова по - добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих избрал 1.6 101 коня, с една газчица в града е пей сърце. Да не е бегачка и да те изтрелва по светофарите, но е икономична и най-важното с възможно най-евтината подръжка от всички останали.

* Няма турбо

* Няма скъп демферен съединител

* Няма обтегач, на веригата и т.н.

Само дето е тромав, и разхода му е над 10 литра в града при спокойно каране до 2к оборота.

Аз на това бих се спрял за тези пари. Всичко останало е късмет, или ако ти я донесе човек, внос от чужбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря за инфото! Возил съм се в А3 с двигател 1.6, 101 коня и ми харесва как върви. А иначе труден ли е за газифициране?

Редактирано от showtime
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе труден ли е за газифициране?

Не е. Ама с АГУ умира тотално динамиката. Така и така ще монтираш, направо ГИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...