Jump to content

Проблем с окачване


audi4774

Recommended Posts

Колега, провери и гайките...но така и така си свалил кормилните щанги, обади се и им кажи да ти пратят тия втулки. Ще видиш , че има разлика, поне не е скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прорязаните гайки горе на тампона с лагерчето съм ги стегнал,а долните на ботуша си бяха стегнати. Тампоните на кормилните щанги са добре. Проблемното пукане се чува,както вече казах и когато на място въртя волана на ляво-на дясно така и в движиние

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втулките се избиват с нещо което е подходящо, после с преса или менгеме намазани с малко течен сапун, внимателно и с нагаждане си влизат като у тях си. И повярвайте има разлика, аз бях на косъм от рециклиране на рейка, то само това остана де.

Симптомите за разбити или омекнали кормилни втулки са- едно досадно потропване по павета примерно с ниска скорост. при качване или слизане от тротоари и уцелване на дупки има едно глухо тропане.

Редактирано от niki76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали изобщо е от тампоните на моста,защо то се чува от ляво само и като въртя волана,а в движение се чува и при най-малката неравност,а от дясно е тихо...

Не смея да развия болтовете на моста че са оригиналните и никога не са развивани и ме е бъз да не се скъса или превърти някой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така,днес имах малко свободно време и направих следното. Тъй като тропането се чува като въртя волана и се чува са мо от ляво откачих лявата кормилна щанга и развартях волана и уви пак същото тропане и се чуваше пак от ляво. Рейката си мисля аз,някой по компетентен да си каже мнението... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...