Jump to content

Recommended Posts

Ище една безсънна нощ с Last of us.  В момента я превъртам 3ти път. Първо на изи и на нормал, а сега на сървайвър. Въпреки че съм я играл преди това, откривам нови неща и все едно я играя за първи път. Може би защото първите два пъти не гледах филмчетата, а това сега виждам колко голяма грешка е. Играта е уникална и такова нещо с неспането ми се е случвало за последно преди 15 години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 240
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

On 12.02.2017 г. at 9:18 PM, nikolaef said:

Някой от тук плейва ли MK XL? Че се уморих да ме прибиват чуждоземци хаха :) 

Аз се каня да плейвам, ама почти веднага като го взех зетят ми го реквизира :D  Тоя уикенд мисля да си го прибера и ще се обадя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.03.2018 г. at 9:12, gafcata написа:

Ище една безсънна нощ с Last of us.  В момента я превъртам 3ти път. Първо на изи и на нормал, а сега на сървайвър. Въпреки че съм я играл преди това, откривам нови неща и все едно я играя за първи път. Може би защото първите два пъти не гледах филмчетата, а това сега виждам колко голяма грешка е. Играта е уникална и такова нещо с неспането ми се е случвало за последно преди 15 години...

Ти си моя човек, деева ! :flehan:

Кажи ми, молим ти се, как се минава на един полуразрушен етаж с пет-шест зомбита и трябва да се промъкваш покрай тях. Имам пищов и неква тръба, ма не знам накъде да ходя и кво да правя. Ако ги събудя ме изкъртват всеки път и се ядосах и я заевах . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сещам къде си точно, но пробвай ако можеш да удушиш някой без да те усетят. А ако са от “кликърите” можеш да минаваш много близо до тях с “промъкването”. Можеш да се движиш едваааам и най-вероятно няма да те усетят. Пробвай пак и ако не успееш ползвай жокер, само трябва да видиш къде си точно:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.03.2018 г. at 9:12, gafcata написа:

 

 

Ооооо, големо ТЕНК Ю ! :respekt:

Намерих го - началото на 8-мия клип ! Това с душенето ми е убягнало .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези тичащите ги душиш един по един ако са много, а ако са 1-2 спокойно си ги пребиваш. “Кликърите” им забиваш по едно шило във вратлето. Ако не си на висока трудност с R1 ги виждаш къде са и ги издебваш. Ако не бъркам, трябва да ги избиеш всичките за да дойдат при теб жената и детето. Ти си в началото, тепърва ще и видиш потенциала. Скоро трябва да излиза втора част.

Редактирано от gafcata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6.03.2018 г. at 9:12, gafcata написа:

 

 

 

Май ще си те цитирам винаги в тая тема ! :nixweiss:

Благодаря ти за помощта ! Много се изнервих там и реших, че няма смисъл да се ядосвам за глупости. Сега обаче ще и дам нов шанс, само да имам малко време ! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3/10/2018 at 20:52, gafcata написа:

Не се сещам къде си точно, но пробвай ако можеш да удушиш някой без да те усетят. А ако са от “кликърите” можеш да минаваш много близо до тях с “промъкването”. Можеш да се движиш едваааам и най-вероятно няма да те усетят. Пробвай пак и ако не успееш ползвай жокер, само трябва да видиш къде си точно:

 

Tая игра има ли я за Xbox?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Момци, от къде да се сдобия с игри и трябва ли да гледам нещо по-специално? Какви пари са нормални или зависи от заглавията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...