Jump to content

Ауди А4 Б5 1.8Т куатро спорт


Recommended Posts

Това е въпросната обява http://www.cars.bg/c965449

От доста време се продава. Някой гледал ли е на живо или някаква информация че Добрич ми е на 1 резервоар разстояние в посока :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата беше коментирана преди доста време, до колкото си спомням, се продава повече от година. Тогава в темата, се коментираше, че е читава поне на снимки, но не знам някой да е ходил да я гледа. Но цената още и е, доста висока. Дано поне да има защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз също следя тези обяви от доста време просто от любопитство ги разглеждам и ги знам повечето наизуст. :stupid:

Тази кола беше в тази автокъща http://bulituomo.cars.bg/?t=carsпреди може би 2 години за около 5000лв мисля че беше...

Ако я спазариш за 5000лв което ме съмнява си заслужава според мен.

п.п.Спомних си също,че след като изчезна от обявата на автокъщата горе долу след месец-два се появи тази обява от частното лице...

Редактирано от Gnaks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Американката, изглежда доста добре <на снимките>
Хубаво е, че е 150 к.с. и има опцията чип <за който го бърка данъка>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата наистина се продаваше в автокъща в Перник но преди повече от 2 години може би 3 и повече.

След което много бързо се появи в нета.

 

Наскоро говорих със собственника както сказах на Ицо ... и му доверих това което ми каза.

- Под 5500лв няма да я дам ...

- Има за смяна по предницата мисля че 2 биалетки

- Колата е гаражна

- Карана е само на бензин

- Мотора е новия тип AWT

- На въпрос пипа ли маслото получих отговор - градско НЕ извънградско ДА - каквото и да значи това ...

 

 

 

Цитат: Но цената още и е висока ...

Въпрос: По какъв критерий цената е висока и по какъв ниска?

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е американска. Притеснителното е че се продава от адски много време, все пак това е рядък екземпляр и логиката е бързо да се продаде, още повече че цената не е стряскаща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте в предвид, че в тоя недоимък трудно се продава кола. Най-добре някой в района да отиде да и метне едно око и да изкаже мнение. Каквото и да и има на тая кола за 1000лв ще е в миналото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли, колкото и да е евтина колат аи подръжкато меъртвеца винаги иска да платиш колата още веднъж преди да заприлича на нещо. Реставрацията на измъчени коли не е полезна за джоба и за нерната система, в същност правилната дума не е реставрация, а закърпване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е за приятел. Принципно съм наясно с проблеми и обслужване при тия коли. Въпросът е да не е строшляк най страшен, компромисно подържан, че тогава трябва дълбок джоб и стабилна нервна система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне изглежда добре за годините си,и ако трябва нещо да се ремонтира си заслужава да го направиш на добре изглеждаща кола.Иначе и аз имам една такава преди феиса,но много занемарена дето я давам за 1500кинта,(в движение е със сменени пълен комплект предни носачи,и не бара грам масло.Преди месец даже я върнах от германия на собствен ход,че само ми пречеше там) :))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат: Но цената още и е висока ...

Въпрос: По какъв критерий цената е висока и по какъв ниска?

 

Предполагам критерият е средната цена за модела на пазара на употребявани коли в БГ.Освен това говорим за кола на 14год,купена преди 3 на 5к лв с евентуално желание за печалба.Как точно ще се случи,при положение,че не е и на 100% технически изправна - дали са 2 биалетки или половината окачване?А това,че е гаражна трябва да е невероятният + ,който да вдигне цената с 1000лв за 3 години.Това не е олд таймер,та с времето цената му да се вдига - кой какво е правил и влагал,какви консумативи е сменял си е за негова сметка по принцип,явно в случая собственика не мисли така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята А4-ка в взех без пари (буквално)

Външен вид - 1 от 10

Интериор - 1 от 10

Окачване - 2 от 10

Мотор - Незнайно кога обслужван 1л масло на 1000км

Екстри - климатроник, ел огледала с прибиране , 4 ел стъкла.

Година и половина по -късно и 5500лв назад.

92bec36c3a149f52887ece79cc7ae933.jpg

8a2e9268355814b7459cb227ddc4225a.jpg98c06d6829a90eb86ba827408ec15c85.jpg4979a875f5291a7a526178629a14e047.jpg

Боядисана цялостно, нови джанти, нов салон, километраж с фис, ново табло, нов комплект носачи, сменени вложки на клапаните, темпомат, парктроник и още много неща са сменени и преправени към по-добро. В 5500-те лева влиза и ГИ. Мисълта ми е че моята знам че вс е здраво и сменено от мен, и пак не съм дал 6к а тази вярно е фейс и по-нова но никой не знае какъв проблем може да изкочи. И да те накара да бръкнеш много надълбоко. Затуй някоя евтина за 3 стягаш си я за 3-4 и да няма изненади.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах го, защото знам, че на тия мотори са им проблемни маслените сегменти, нещо като фабричен дефект, но може би става въпрос за някои разновидности на 1.8Т

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...