Jump to content

Мнение за обява на А6


Recommended Posts

Здравейте, регистрирах се във форума, защото мисля да се качвам на AUDI :hilezh:  Спрял съм се на А6 2006-2007г. бензиново (ще слагам газ). Току що намерих тази обява и звъннах. Казаха ми, че е в добро състояние от Италия, турбото е наред и т.н. Бих се радвал да ми дадете мнение или ако имате информация за някой добър АУДИ майстор във Враца (да я погледна ако ида на място) http://www.cars.bg/c1147280

 

Благодаря предварително! :zustimm:

Редактирано от endemor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Наистина не съм се интересувал, смятах, че не е нещо по различно за TFSI?!?! Има ли някоя тема по въпроса? Благодаря, сега ме караш да поровя :)

 

Открих тази фирма: http://gasitaly.bg/%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2-%D0%B8%D0%BD%D0%B6%D0%B5%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%BF%D1%80%D1%8A%D1%81%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-fsi-gdi-tsi

Цената е 2000лв

 

http://www.brc.bg/PRICES

тук е 2350лв

Редактирано от endemor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се почне от "карбоновия" интериор..... не искам да продължавам, но както казва колегата по-горе - предната броня не съответства на таблото най-общо казано. Джантите са от А8 и не й отиват изобщо!

А6 4F с газ - 2.4 или 4.2(335к.с.) това е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Коментарите са много полезни. Благодаря! Това с карбоновия интериор и предната броня са наистина съмнителни неща. Бях са навил да я взимам :D :D

Редактирано от endemor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като таблото е в мили се предполага, че е американка и трябва да ги има оранжевите в предната броня - може да е сменяна и т.н.

По-лошият вариант (според мен) е да е обръщана англичанка.

Като цяло потърси си друга - дай друг вариант и да ти кажем какво се вижда по снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм карал Мазда 6 с обръщан волан и за 3те години каране, не съм имал проблеми с нея от това, че е обръщана! Но твърде много други неща станаха съмнителни по това ауди :D  :vielposten:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3.0 двигателя (BBJ) също се газифицира без проблеми.

...

А6 4F с газ - 2.4 или 4.2(335к.с.) това е :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на газ само 2.4 , 3.0 или 4.2 - другите не са за предпочитане. Ако нямаш много кинти за подръжка 2.4 е твоя мотор, много е рядък, аз колко съм търсел по 4-5 обяви на кръст, ама се намират :) Иначе 2.4 е здрав много мотор с верига. Не е някакъв самолет колата ама с 6 скорости ръчка е доволно :)

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоя удар в централната греда, не се знае дали са само ламарини за смяна. Може да се е изкривила колата цялата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод последната обява, удара не е директно в колоната, а си личи че е разпрана по дължина. Става да се направи колата, но според мен тази цена е прекалено висока за вида в който се намира. Имаш още 700-800 евро за да стигне колата до БГ, т.е. ти стъпва на 16500лв и тепърва почваш да правиш ламарини, боя, обслужване и каквото друго изкочи покрай удара - я кабели, я някой модул, стъкла и тн.

Ако са реални километрите и ако продавача свали на 5к евро, би имало смисъл, иначе не. Още повече, че и самата кола не е нищо кой знае какво като оборудване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да правих ги тия сметки, за тази пари не си струва :) Благодаря

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...