Jump to content

тракане


audi TDI sport

Recommended Posts

А бе пичове я къжете защо сутрин като запаля двигателя се чува някакво тракане маи от клапаните за 1-2 секунди и после като подкачи масло спира??? Ако трябва да се смени нещо казвайте.Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа хубавото на дизела е че в цялата тарапана от мотора хидравличните повдигачи почти не правят впечатление ... даже привнасят още една тоналност във високата гама :bia:

Виж на Б3-ката бензиновата ми цъкат направо в мозъка :respekt:

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж на Б3-ката бензиновата ми цъкат направо в мозъка :bia:

Ми като ти писне, вдигаш капака и изреваваш:- Кой лопа там бе да е.. неговото мами... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 14лв е единия повдигач +майстор :respekt: смятай. А тракането може и да е от маслото или от филтъра. Така че не бързай да се набутваш излишно

Редактирано от Iv-o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант за запекли повдигачи -- газ на макс за 5 мин

Понякога се оправят

Понякога излизат да видят кой ги пържи :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе пичове я къжете защо сутрин като запаля двигателя се чува някакво тракане маи от клапаните за 1-2 секунди и после като подкачи масло спира??? Ако трябва да се смени нещо казвайте.Мерси

хи4 не се набутвай насила. кат трака само 1,2 сек и бараката си варви после добре - кво пове4е.

другиа ти вариянт ти е да снесеш кинти и да попадне6 на някои квартален браснар дет 6а ти я разбазика

както тои си знае и ша ти каже после - "ами брато колата ти е курник и не става - сори" :(

И моята преди6на дизеларка така бе6е , ама варе6е кат дива.

мое мнение

А бе пичове я къжете защо сутрин като запаля двигателя се чува някакво тракане маи от клапаните за 1-2 секунди и после като подкачи масло спира??? Ако трябва да се смени нещо казвайте.Мерси

хи4 не се набутвай насила. кат трака само 1,2 сек и бараката си варви после добре - кво пове4е.

другиа ти вариянт ти е да снесеш кинти и да попадне6 на някои квартален браснар дет 6а ти я разбазика

както тои си знае и ша ти каже после - "ами брато колата ти е курник и не става - сори" :hilezh:

И моята преди6на дизеларка така бе6е , ама варе6е кат дива.

мое мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия вариант за запекли повдигачи -- газ на макс за 5 мин

Понякога се оправят

Понякога излизат да видят кой ги пържи :-)

хахахаа .... стига ве уплашиме.

Аз понякога на Б3-ката така ги пържа за кратко и утихват наистина, но ефекта е краткотраен.

Не искам обаче да се срещам с тях "очи в очи" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...