Jump to content

Евро Сонда BRC


Recommended Posts

Колеги погледнете си модела на Евро сондата ако е модел BRC 67R010004  Europa1 CLASSE3  е хубаво да я проверите или

направо да я смените.Засега от БРЦ България за смяна  искат 130лв. с работата.

Ето линк към статията от KBA.de

http://www.kba.de/DE/Presse/Pressemitteilungen/2015/Allgemein/pm10_15_Multiventile_text.html

Ето и отговора от БРЦ България до мен.

Todor Hristev <todor@brc.bg>
9:19 (преди 6 часа)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
до мен
cleardot.gif
 
 
 
 
Здравейте Господине 
Има предписание от Германия (KBA.de) към Автомобилна Администрация, КАТ и Комисията за Защита на Потребителя, че Нивомер Europa 1 трябва да се замини поради установени с времето проблеми, които би създал. Можете да си запишете час при нас за смяна на нивомер, като предварително трябва да е празна бутилката. Цена на нивомер BRC Europa 2 - 130 лева със смяната и 24 месеца гаранция.

Поздрави!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз есента купих сонда за тороидална бутилка от БРЦ София - Дружба за 110лв без поставянето. Казаха ми, че важи гаранцията. Не ми се чакаше, трябваше да ми запишат час. Нали са 6 болчета. Купих си и ново гумено уплътнение за около 1-2 лв.  Стягаш на кръст, само трябва да имаш поялник за да залепиш и изолираш кабелчето за нивомера.  Сега трябва да гледам номера на новата сонда. Дали го пише на кутията не помня, че я запазих заедно със старата. На мен ми блокираше поплавъка в горно положение и не можех да пълня газ. Оказа се , че се появява ръжда по осите и затова блокира.  Не става с почистване и я свалях два пъти. 

Сега имах време да погледна, че е с квадратен магнитен клапан, тази за която си написал.

Редактирано от prodan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, според горепосочения сайт и вида на моята сонда - то тя не попада в тази категория. Обаче това, което пише на нея, ме притеснява - пише едновременно M.T.M. ITALY MV Europa и 67R010004 CLASSE3. Ето я и снимката:
032172287.jpg
Сега каква е тази сонда и попада ли при засегнатите и трябва ли да я сменям?

 

П.П. Всъщност при по-внимателен оглед и на двата модела пише едно и също - едновременно M.T.M. ITALY MV Europa и 67R010004 CLASSE3. Различават се по предпазния клапан за свръхналягане и по бобинката, та очевидно моята не е от засегнатите ;)

Редактирано от kerekovski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...