Jump to content

Всякакви въпроси за A6 4F - част 8


kainy

Recommended Posts

Има ли настройка за сензора на фаровете,че малко сянка да види и пуска ксенона?

Редактирано от DonTodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

не ги мислете, пак се изказват хора където не са карали Нокиан ама са компетентни

човек да не сподели нещо.

 

Относно  Nokian .

 Има много модели на Nokian , евтини ( пройзведени в Русия) и маркови (произведени в Финландия).

От кои модели се оплаквате - от тези които споменах ли , и ако е от тях то явно се различава качеството на гумите в различните страни, щом в една от най снежните страни са на почит а в България се оплакват . 

И не на последно място - от къде ги купувате от интернет ли и кой дот са .  :)

G2 беше гумата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли настройка за сензора на фаровете,че малко сянка да види и пуска ксенона?

Може да се настройва чувствителността през VCDS в проценти, също не е лошо да си провериш дали е избрано правилното стъкло защото са много видове и от това пак зависи при какви условия ще се включват фаровете. По-назад в тази тема мисля бях писал как ги регулирах при мен.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копчето на вратата за отваряне на багажника свети но спря да работи.

Копчето на дистанционното си го отваря.

Не е във valet режим.

Къде може да е проблема?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,

 

Някой може ли да ми помогне с part номер на задни амортисьори за A6 4F 3,0TDI 2005 с въздушно окачване.

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

наксоро смених задните стопове от ULO с крушка на ULO с LED стоп (колата е 2006 седан) и вчера погледнах отзад и разбрах, че свтят както си искат. Поразрових тук и видях че кодировката за тях е друга. Та да попитам има ли нещо по-специално, което трябва да се направи? А също така и осветлението в краката и в багажника не ми работи. Как да го активирам?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен външната част на задните габарите не свети - лед лентата ... Знам че само с нови задни фарове се оправят нещата или бъркам?

Предполагам не е някаква кодировка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нови ги купих, така че изключвам другия вариант... Повече ме озадачава осветлението в багажника и в краката защо не работи

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги останаха ми едни джанти 17 s line мисля че се водят няма значение,реших да ги боядисам графит и да карам зимата с тях,обаче забелязах,че трите са ет45 едната е ет42 и я сложих задна дясна.Дали ще има проблем за 3мм ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да слагам фланци,но предполагам няма да има проблем.Нали височината е важна по-скоро и да не е изместена напред или назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си най накрая зимни гуми като се водех за размера по лепенката на капачката на резервоара и взех Dunlop Winter Sport 5 225/55/16 99H XL Но ми се вижда ненормално това което дават за помпането им 2,6 бара отпред и 2,7 бара отзад и ги оставих на 2,4 всичките. Та мисълта ми е има ли някакво значение чак толкова или да си пердашя смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Ще ги спадна на 2.2 и ако много ми се лашка по завоите ще ги направя на 2.3 и ги забравям. Макар ,че с летните ги карам на 2.4 вече 25 000 километра и нямам нищо разбито но може би ме е спасило това че карам по нормални пътища :) ,а да в България ги спаднах на 2.3 щото много друсаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам и летните 245/40/18 на 2.6 предни 2.2 задни и зимните 225/50/17 на 2.6 предни 2.2 задни това ми пише на капачката за 3-ма с малко багаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...