Jump to content

Автопилот А6 Ц5


150hp

Recommended Posts

Здравейте колеги,предварително се извинявам че полвам темамата на колегата,но искам да питам едно малко тъпо питане...копчето FIX ми е ясно.но това което се плъзга- на дясно изключва а на-ляво за какво Е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Привет! На 1.8 Т 180 кс, има ли възможност да се сложи темпомат? Благодаря!

Привет! На 1.8 Т 180 кс, има ли възможност да се сложи темпомат? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да..колегата toshkov ги слага..при теб понеже си с жило на газта, ще имаш нужда от вакуумен темпомат, който можеш да намериш при А8, А6 и А4 с 2.8 мотор или 1.8Т, които са също с жило на газта, като АЕБ и AJL

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазарджишкия си е супер точен,но в момента мисля има лични проблеми някакви и затова е малко труден за откриване.Аз до сега сума неща съм правил при него ,а списъка с предстоящите е доста сериозен,а мно трудно се намират кадърни хора.Нищо лично към другия колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за цензурата, ама за да плюеш, поне трябва да се обосновеш. Имам сравнително бегъл досег с "пазардишкия", но от него само добро можеш да видиш. Изключително земен и коректен човек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е некадърник, след като не знае, че на кола с жило няма как да се сложи темпомат без вакуум помпа, изгуби ми цял преди обед да ходя до Пазарджик за да ми каже, че не става. Ама тя програмата показвала, че можело. За мен това е несериозно отношение, липса на професионализъм и подигравка с времето на хората. Трийте и това мнение.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си специална тема за сервизите, тук е технически раздел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...