Jump to content

А4 1.8Т може ли да скъса BMW 320i


Xray

Recommended Posts

  • Отговори 141
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Rcd, едно ще кажа! Ти си една лимонада! :hilezh:

А по повод пишлемето, можеш да влезеш в темата с снимките на потребителите и да видиш какво съм пишлеме! :bia: Айде със здраве, тропай колите по третокласните провинциални пътища, аз съм до тук, че ми писна да се занимавам с мега-тъпи парчета! Сори, че съм директен, ама ме е яд, че на първа ръка се захванах да ти налея малко акъл! Ама не би... Аре, ше си останаш прост докрай, Ице довурши тая рима... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казах ти лек...ти стана ясен...

Налей ми акъл че няям столичанино аххахахахаха

Опа чакай видях ти снимката културист!

Таман на 21-23 годишен ми мязаш здрав си няя грешка с около 20% мазнини в тялото хахахахаха

Няяяяяяяяяяя грижи калибра турбо майстЕр..... стартьоре

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казах ти лек...ти стана ясен...

Налей ми акъл че няям столичанино аххахахахаха

Опа чакай видях ти снимката културист!

Таман на 21-23 годишен ми мязаш здрав си няя грешка с около 20% мазнини в тялото хахахахаха

Няяяяяяяяяяя грижи калибра турбо майстЕр..... стартьоре

Ти май вече няма какво да кажеш и започна да пишеш глупости! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

казах ти лек...ти стана ясен...

Налей ми акъл че няям столичанино аххахахахаха

Опа чакай видях ти снимката културист!

Таман на 21-23 годишен ми мязаш здрав си няя грешка с около 20% мазнини в тялото хахахахаха

Няяяяяяяяяяя грижи калибра турбо майстЕр..... стартьоре

I rest my case! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май вече няма какво да кажеш и започна да пишеш глупости! ;)

ми няям аз отдавна ко да кажа.чакам ги на старта бързаците....тва 1001 пъти го казах ама НИКОЙ не го изкоментира.Странно що ли?

Ma aко случайно не си доловил какво казах по темата ще се повторя:

Сток А4 с предно 150 коня ЩЕ ПАДНЕ от сток 320 Купе.Проверено от мен самия.С моите коли не с чуждите докато ги гледам как се дърпат по светофарите.

Ако някой може да го оспори на доказателствена основа ще се радвам да го видя.

Останалото са само мнения на професионалисти....

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РСц да ти кажа с моита барака ги взимам тия 320ки, че съм над 1500кила а пък кво оставаа за 1.8т с предно!!

Ти куатро ли караш да та попитам,че така пише под прасето?Ако отговора ти е "да", са замисли що за ТЪПНЯ попита???

Чаай са пак да попитам състезаваме 1.8Т със 320 купе или 6 цилиндрови куатрота ?Нещо на мене ли ми убягва темата или чешем пръсти?

;);):hilezh:;):bia::bia::D:D

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора четави заяждането от няколко дена. пичове от провинцията / софия / стига сте спорили с RCD пича е прав във всички спорове които водите.Ако не вярвате домакнете си селските задници от софия заедно с вашите каручки,да ви накъсаме шортите от стартове.Най вече селянчито с колибрито опа калибрата ;);):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щеше да направиш по-добре, ако си беше останал само с четенето вместо да се набираш на клавиатурата с "компетентни" мнения. В чисто ортографичен план мнението ти не е съобразено дори с основните правила за правопис. Нескритата ти ненавист към София и всички, които я наричат свой град, не се нуждае от по-нататъшен коментар. Съветвам те за в бъдеще преди да решиш да пишеш каквото и да било в този форум да помислиш преди да го направиш и след това да помислиш отново. Така рискът да се изложиш ще бъде минимален.

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РЦД...аз съм готов когато кажеш да се пусна с теб. без да имам претенции или нещо такова...само да си свериш часовника/не знам с каква А4 си се дърпал досега?/. от сега ти казвам че колата е сток...в това вече съм сигурен, така че оправдания няма. тел ми е 0889260964 Калин...аз се подвизавам в Люлин, така че звънкай като решиш.

кольо прасето не питал никва тъпня, а коментира...накрая с удивитерна!!!

а колкото до джулиос....селският манталитет си е селски...не говоря по принцип за хората от села/по-малки градове, а за манталитет.

Редактирано от kalinat28
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РЦД...аз съм готов когато кажеш да се пусна с теб. без да имам претенции или нещо такова...само да си свериш часовника/не знам с каква А4 си се дърпал досега?/. от сега ти казвам че колата е сток...в това вече съм сигурен, така че оправдания няма. тел ми е 0889260964 Калин...аз се подвизавам в Люлин, така че звънкай като решиш.

кольо прасето не питал никва тъпня, а коментира...накрая с удивитерна!!!

а колкото до джулиос....селският манталитет си е селски...не говоря по принцип за хората от села/по-малки градове, а за манталитет.

E!Най накрая човек със смислен пост!

Калине, с удоволствие братле, стига да имам път към софия.Ама сега не карам купе, към момента имам А3Т и не е никак сток.И става още по-далече от стока със всеки ден.Ама за старта винаги съм навит щото все пак закво ми е турбо ако не го режа денонощно ;)

Дано да са улучим да са посъстезаваме :hilezh:

А пък джулиос....ебаси писанията хахахах нищо не разбрах ма карай ся ;)

Стиа съм писал по форуми идват празници, ядене и пиене.

Весело на всички!Мир любов да има по земята!

След коледа отново драки :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници и от мен!!!

РЦД...ти и сток А3Т да имаше пак би трябвало да ме дръпнеш :hilezh:;) все пак си и по-лек, а така като е пипана...поне ще се изкефим да се пуснем да видим с колко ще ме дръпнеш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не вярвате домакнете си селските задници от софия заедно с вашите каручки,да ви накъсаме шортите от стартове.Най вече селянчито с колибрито опа калибрата ;):hilezh::hilezh:

Въх ко ма направи ньего дьен мой. ;);):bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление има все още хомо сапиенси , които не правят разлика между Селянии и Селяндури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E!Най накрая човек със смислен пост!

Калине, с удоволствие братле, стига да имам път към софия.Ама сега не карам купе, към момента имам А3Т и не е никак сток.И става още по-далече от стока със всеки ден.Ама за старта винаги съм навит щото все пак закво ми е турбо ако не го режа денонощно :)

Дано да са улучим да са посъстезаваме :D

А пък джулиос....ебаси писанията хахахах нищо не разбрах ма карай ся :)

Стиа съм писал по форуми идват празници, ядене и пиене.

Весело на всички!Мир любов да има по земята!

След коледа отново драки :D

До сега искаше да се пущаш с някоя А4-ка, а сега се оправдаваш, че си бил с А3????

Нали беше писал, че ще я биеш с 320???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети първо какво съм писал,внимателно при това, щото явно не четеш така, ако тряя повтори и после пиши.

Не знам къде видя "оправдания" ама ся с голямо удоволствие ща чакам на магистралата да ти пръсна задника на 1/8,1/4 миля или на километър.Ауди В3...няяям думи!!!!!!!!!!!!!

С оправдателната ми а тройка.Ma и преднина щи дам....примерно 3-4 може и 10 коли на старта...газово имаш ли забраих да та питам,че да не кажеш че ше са оправдавам че си имал нитро....

Казах че ЩЕ ПАДНЕ а не че ЩЕ Я БИЯ.Ма хуу нямаш грижи ЩЕ Я БИЯ навих са.

ТЪРСЕЛ съм да се пусна?Кво да търся бе,ако искам ше ида ше си купя и а4 и купе и ше си ги гонкам и 2те...ТЪРСЕЛ съм бил....

Големите бързи коли...

Я бегай играй някъде

На останалите честита Коледа, живот, здраве и щастие!

Повече усмивки и повече сбъднати мечти!

Поздрави

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети първо какво съм писал,внимателно при това, щото явно не четеш така, ако тряя повтори и после пиши.

Не знам къде видя "оправдания" ама ся с голямо удоволствие ща чакам на магистралата да ти пръсна задника на 1/8,1/4 миля или на километър.Ауди В3...няяям думи!!!!!!!!!!!!!

С оправдателната ми а тройка.Ma и преднина щи дам....примерно 3-4 може и 10 коли на старта...газово имаш ли забраих да та питам,че да не кажеш че ше са оправдавам че си имал нитро....

Казах че ЩЕ ПАДНЕ а не че ЩЕ Я БИЯ.Ма хуу нямаш грижи ЩЕ Я БИЯ навих са.

ТЪРСЕЛ съм да се пусна?Кво да търся бе,ако искам ше ида ше си купя и а4 и купе и ше си ги гонкам и 2те...ТЪРСЕЛ съм бил....

Големите бързи коли...

Я бегай играй някъде

На останалите честита Коледа, живот, здраве и щастие!

Повече усмивки и повече сбъднати мечти!

Поздрави

Непомня, умнико да сам искал да слагам В3-ката с твоита копаня!

А и освен това чета много добре, ти искаше да доидел някой там при теб и си щял да го скасаш с BMW 320....

А коклото до това дето си щял да купуваш и двете и да си ги гонкаш, по добре си дай парите на някои специалист психолог да те види, защото неси с всичкия си БАТКО!!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочети първо какво съм писал,внимателно при това, щото явно не четеш така, ако тряя повтори и после пиши.

Не знам къде видя "оправдания" ама ся с голямо удоволствие ща чакам на магистралата да ти пръсна задника на 1/8,1/4 миля или на километър.Ауди В3...няяям думи!!!!!!!!!!!!!

С оправдателната ми а тройка.Ma и преднина щи дам....примерно 3-4 може и 10 коли на старта...газово имаш ли забраих да та питам,че да не кажеш че ше са оправдавам че си имал нитро....

Казах че ЩЕ ПАДНЕ а не че ЩЕ Я БИЯ.Ма хуу нямаш грижи ЩЕ Я БИЯ навих са.

ТЪРСЕЛ съм да се пусна?Кво да търся бе,ако искам ше ида ше си купя и а4 и купе и ше си ги гонкам и 2те...ТЪРСЕЛ съм бил....

Големите бързи коли...

Я бегай играй някъде

На останалите честита Коледа, живот, здраве и щастие!

Повече усмивки и повече сбъднати мечти!

Поздрави

Некой хора и събития са твърде нещастни по дефолт, че дори ти става кофти да им се подиграваш дори!

Rcd, ти си пълна скръб, човече! Един ограничен тъп селяндур с огромен провинциален комплекс за малоценност придружен от мания за величие + мания за мнение! Един класическа формула и за съжаление твърде срещан случай на личностен упадък и деградация в любимата ни държавица! Проблема при теб е много сериозен, защото той не е нито продукт, нито следствие от възраста, т.е. (да го обясня по-простовато) дори и като объртееш пак ще си останеш същия! Само ще се напиняш и форсираш, като глист на буца и ще губиш ценни сили и енергия в избиване на комлекси цял живот!

Няма да го разбереш това, но няма проблем. И такива като теб трябва да има, само дето сте множко...

Та по въпроса. Кажи кога ще минеш към цивлизацията, изрови от некъде някой сток дръгел е36 320i, а аз веднага ще ти уредя наколко дръпки с а4 1.8Т и Вектра 2000 16v :) И за да нема после оправдания, за уменията на задкормилните устройства, веднага искам да уточня, че колите ще си ги карат собствениците - пишлемета на 18 и 19 години! :) Същите коли са се пускали не веднъж заедно и 90% от случаите са завършвали на равно, така че когато едната те отвее с 2-3 коли на 400метра, няма да има смисъл да се пробваш с другата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах тъй тъй...

ти ся освен състезател и психоаналитик ли стана лек?

Уреди ма че аз не моа сам....

Аре писна ми от тия тъпи спорове.

Един човек само писа че иска да са гоним,ако има късмет ще се гоним.

Другите само ЛАЛА ЛАЛА ....нормално.

Да прав си за държавата само че пропусна че аз не живея по дефОлт тука,англофоне.

Ясна е работата....а4 турбо с 2.0 купе...състезатели.Чаай само да питам, ма ти не ми отговаряй, тва 5.6 отдолу до бензиноколонката да не ти е разхода на S- line-а?

Като си купиш кола дето върви,ела ми с едно лично във форума и ще се уговорим за състезание.Не с на братовчед ти на приятелката му на брат й колата.

От това което видях аз тука, акъли дават хора с дизелови коли, или 1.8 карбуратори,или някви ей такива тъпни.

До тука никой освен мене май не е имал въпросните коли /и 2те говоря не поотделно/ че да са прай на капацитет.Обаче за сметка на това всичките сте мноо разбирачи от гонки, стартове и явно...психология.

Ми нека тоя дето пусна темата да си прецени ко да си купи след всичката професионална компетенция излята тук.

Мания за величие викаш?Казах го и пак щи го кажа:

ПРОФЕСОР

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK! Аз викам мир! Искам да се извиня на всички волни или неволни свидетели на този безумен и безсмислен спор, както и на Rcd. Съжалявам за вдетиняването ми, но явно се върнах носталгично в годините назад, към "споровете" от форумите на дира. Така или иначе, всяка кола върви толкова, колкото си върви, а не толкова колкото си мисли собственика и! Така че думите са излишни! Весели праздници на всички! :rotcol:

П.С. Искам само да вметна, че S-line е ниво на оборудване, а не спортна модификация! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това което видях аз тука, акъли дават хора с дизелови коли

Абе ей :-) Малко след като човек стане пълнолетен на акъл, един бърз старт става по маловажен от кефа да караш дизел :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...