Jump to content

А4 1.8Т може ли да скъса BMW 320i


Xray

Recommended Posts

хахахах тъй тъй...

ти ся освен състезател и психоаналитик ли стана лек?

Уреди ма че аз не моа сам....

Аре писна ми от тия тъпи спорове.

Един човек само писа че иска да са гоним,ако има късмет ще се гоним.

Другите само ЛАЛА ЛАЛА ....нормално.

Да прав си за държавата само че пропусна че аз не живея по дефОлт тука,англофоне.

Ясна е работата....а4 турбо с 2.0 купе...състезатели.Чаай само да питам, ма ти не ми отговаряй, тва 5.6 отдолу до бензиноколонката да не ти е разхода на S- line-а?

Като си купиш кола дето върви,ела ми с едно лично във форума и ще се уговорим за състезание.Не с на братовчед ти на приятелката му на брат й колата.

От това което видях аз тука, акъли дават хора с дизелови коли, или 1.8 карбуратори,или някви ей такива тъпни.

До тука никой освен мене май не е имал въпросните коли /и 2те говоря не поотделно/ че да са прай на капацитет.Обаче за сметка на това всичките сте мноо разбирачи от гонки, стартове и явно...психология.

Ми нека тоя дето пусна темата да си прецени ко да си купи след всичката професионална компетенция излята тук.

Мания за величие викаш?Казах го и пак щи го кажа:

ПРОФЕСОР

Ей дали тази А4-ка 1.8Т ще я кара corso или някое пишлиме (както ти се изрази) на 18 години ти все ще си паднеш с твоито купе 320!

А колкото до акълите които сме ти давали тук във форума, значи някои го е виждал за да тварди, че А4-ката ще вземе старта на 320-то!

А ако ти си имал някоя А4-ка 1.8Т и не е вървяля, защо не си погледнал дали турбото е там????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 141
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре добре!

МИР да има аз съм за!

Манете тия караници ми да ви кажа, заплашиха ме с астра с валове, червена, варненци я знаят.Оправил я нашия,щото уш не вървеше.И паднааааааа тука има няма преди 2 часа.

После се гонихме с едно 200 коньово Е21 и него го бих ама със зор щото тоз старт....

После с друга астра са гонихме 2 16 и тя падна...абе само победи днес хихихи

А пък после, дизел пауъра, А3 дизел с 90 коня мотор с лека намеса от наша страна уби астра полицайка с мотор 136.....мания.Опел са болни :rotcol:

Та така мина поредната вечер в стартове.Канех се да взема апарат ама понеже ми пристигнаха частите и от превъзбудата го забравих....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ей :-) Малко след като човек стане пълнолетен на акъл, един бърз старт става по маловажен от кефа да караш дизел :-)

Знаех си аз, че съм проЗд :rotcol: да карам бензинова кола, ама ти вече ме убеди напълно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре добре!

МИР да има аз съм за!

Манете тия караници ми да ви кажа, заплашиха ме с астра с валове, червена, варненци я знаят.Оправил я нашия,щото уш не вървеше.И паднааааааа тука има няма преди 2 часа.

После се гонихме с едно 200 коньово Е21 и него го бих ама със зор щото тоз старт....

После с друга астра са гонихме 2 16 и тя падна...абе само победи днес хихихи

А пък после, дизел пауъра, А3 дизел с 90 коня мотор с лека намеса от наша страна уби астра полицайка с мотор 136.....мания.Опел са болни :D

Та така мина поредната вечер в стартове.Канех се да взема апарат ама понеже ми пристигнаха частите и от превъзбудата го забравих....

Какво значи "астра с валове"?! Да няма само една двувалка? С къв мотор беше? 2.0 (136, 150кс.) или 1,8 116к.с.? или 1.6 100 коня! :rotcol:

Ако си успял да скъсаш 150 коньовата C20XE, извода не е че опел са болни и недъгави, а че това с което си бил - мноо върви! А както казваш че е правена... :D Виждал съм не веднъж какви коли оставя назад пипана Астра C20XE, колата прави под 8 сек 0-100.

Полицейските Астри не са ли 1,6 16V?! Не съм знаел че има и 2.0. Ако Б3-ката е паднала под 9 сек на ускорение... :wall: , значи че бая добре е "пипана"

Е тва харезвам аз на цивилните гонки! :D Секви изненади стават! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи "астра с валове"?! Да няма само една двувалка? С къв мотор беше? 2.0 (136, 150кс.) или 1,8 116к.с.? или 1.6 100 коня! :rotcol:

1.6...ся нали уш няя са обиждаме вече...най-силната астра разбира се.....това значи С20ХЕ с вал Шрик 285 градуса, чип и клапан. :D Любо1 небезизвестния собственик се подвизава по доста форуми.Малкия е приятелче.Бия го с минимална преднина.Микро минимална.предницата му е на рамото ми...минем ли 170...и ме надминава като спрял.Tерминална малко над 150...

Ако си успял да скъсаш 150 коньовата C20XE, извода не е че опел са болни и недъгави, а че това с което си бил - мноо върви!

Много не върви, но достатъчно за да мине опел с този мотор./Самата истина е че астрата трябва да ме бие, но едно е стара и много бита, второ студа си казва тежката дума....карал си турбо ясно ти е./

Много върви такова 1.8Т 375 коня на колелата и 450 на вала.Повярвай ми това МНОГО върви.

Виждал съм не веднъж какви коли оставя назад пипана Астра C20XE, колата прави под 8 сек 0-100.

Тази астра прави доста под 8 до 100.Сметни че купето ми със сингъл ваноса правеше 8.2.Аудито ми прави в момента- около 7.Според старта все пак....

Полицейските Астри не са ли 1,6 16V?! Не съм знаел че има и 2.0. Ако Б3-ката е паднала под 9 сек на ускорение... :wall: , значи че бая добре е "пипана"

Не Б а А3.А и за тая астра и аз бях учуден./има се пред вид модела а не че е полицейска да се поясня./

Екотек 2.0 136 коня....Ама падна....А за пипането...караш дизел,турбо....ако желаеш пипане бой на лични :D

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.6...ся нали уш няя са обиждаме вече...най-силната астра разбира се.....това значи С20ХЕ с вал Шрик 285 градуса, чип и клапан. :wall: Любо1 небезизвестния собственик се подвизава по доста форуми.Малкия е приятелче.Бия го с минимална преднина.Микро минимална.предницата му е на рамото ми...минем ли 170...и ме надминава като спрял.Tерминална малко над 150...

Много не върви, но достатъчно за да мине опел с този мотор./Самата истина е че астрата трябва да ме бие, но едно е стара и много бита, второ студа си казва тежката дума....карал си турбо ясно ти е./

Много върви такова 1.8Т 375 коня на колелата и 450 на вала.Повярвай ми това МНОГО върви.

Тази астра прави доста под 8 до 100.Сметни че купето ми със сингъл ваноса правеше 8.2.Аудито ми прави в момента- около 7.Според старта все пак....

Не Б а А3.А и за тая астра и аз бях учуден./има се пред вид модела а не че е полицейска да се поясня./

Екотек 2.0 136 коня....Ама падна....А за пипането...караш дизел,турбо....ако желаеш пипане бой на лични :D

Хммм..! Евала, ако си дръпнал пред чипосана и валосана Астра C20XE, значи А3ката ти върви, като луда! :rotcol:

А на моята засега нищо няма да и правя. Наиграх се за дълго. Може би лятото да и сложа чип за да е по-пъргава при изпреварвания при около 150км/ч и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм..! Евала, ако си дръпнал пред чипосана и валосана Астра C20XE, значи А3ката ти върви, като луда! :rotcol:

Не човек, напълно нормално си върви.Дебна едно S3 ама го няма...съединител нямало, гуми нямало, на баба си трънките нямало...не че очаквам да го мина от място/надявам се от летящ/ но все пак...еската знаеш горе долу как върви.Нищо особено,само дето фасона и е хубав.

Иначе днеска ще опитам да кача един клип сниман с телефон как надминавам един 560sec от тия пурите ако се сещаш.Не че се вижда кой знае колко върви, но все пак може да добиеш някаква представа.

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре добре!

МИР да има аз съм за!

Манете тия караници ми да ви кажа, заплашиха ме с астра с валове, червена, варненци я знаят.Оправил я нашия,щото уш не вървеше.И паднааааааа тука има няма преди 2 часа.

После се гонихме с едно 200 коньово Е21 и него го бих ама със зор щото тоз старт....

После с друга астра са гонихме 2 16 и тя падна...абе само победи днес хихихи

А пък после, дизел пауъра, А3 дизел с 90 коня мотор с лека намеса от наша страна уби астра полицайка с мотор 136.....мания.Опел са болни :wall:

Та така мина поредната вечер в стартове.Канех се да взема апарат ама понеже ми пристигнаха частите и от превъзбудата го забравих....

:rotcol:

Успех срещу S3-ката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето на:

http://www.youtube.com/watch?v=g4NJkr8drDw

http://www.youtube.com/watch?v=jpS6cJd-6sM

Както се вижда от показаното драги ученици, е ясно че стартовете с а3ката са калпаво изпълнени.За сметка на това обаче, финалите са на страна на 4те кръга, а не на разни мерници и гръмотевици...

При сек-а ситуацията е видна,като забих трета и той спря.

При астрата обаче, както се вижда съм зад него в началото, което принципно рядко ми се случва.Този ден обаче така стана.Въпреки всичко, на финала досега имаме точно едно равно от 10ина старта, останалите са мой победи.Това беше победа и то близо с кола.

Позицията на оператора е на 180-200 метра от старта.

Редактирано от Rcd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето на:

http://www.youtube.com/watch?v=g4NJkr8drDw

http://www.youtube.com/watch?v=jpS6cJd-6sM

Както се вижда от показаното драги ученици, е ясно че стартовете с а3ката са калпаво изпълнени.За сметка на това обаче, финалите са на страна на 4те кръга, а не на разни мерници и гръмотевици...

При сек-а ситуацията е видна,като забих трета и той спря.

При астрата обаче, както се вижда съм зад него в началото, което принципно рядко ми се случва.Този ден обаче така стана.Въпреки всичко, на финала досега имаме точно едно равно от 10ина старта, останалите са мой победи.Това беше победа и то близо с кола.

Позицията на оператора е на 180-200 метра от старта.

Поздравления "даскале" :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ami az sum otskoro sobstvenik na TQ (thx na SLAF koito mi povliq na izbora :dance: ). Moga da vi kaja 4e nikoga pove4e nqma da karam ne6to pod 4x4. Ne znaq kak BMW 6te vleze v nqkoi ot po-ostrite zavoi na Trakiq s 210-220 bez polet prez mantinelata i kak 6te me stigne ako se dvija s 240 v 6,5 oborota, a su6tevremenno use6ta6 4e produljava da nabira... Spomenah li 6e nqmam 4ip i 4e sum sus klasi4eski scepena generaciq... :huh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ami az sum otskoro sobstvenik na TQ (thx na SLAF koito mi povliq na izbora :motz: ). Moga da vi kaja 4e nikoga pove4e nqma da karam ne6to pod 4x4. Ne znaq kak BMW 6te vleze v nqkoi ot po-ostrite zavoi na Trakiq s 210-220 bez polet prez mantinelata i kak 6te me stigne ako se dvija s 240 v 6,5 oborota, a su6tevremenno use6ta6 4e produljava da nabira... Spomenah li 6e nqmam 4ip i 4e sum sus klasi4eski scepena generaciq... :verweis::bia:

Само не спомена на колко си годинки? :schlaumeier:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не спомена на колко си годинки? :verweis:

На 6 условно, ама щото прокурора беше мой човек... А ти от къде знаеш? :bia::schlaumeier::motz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....kak 6te me stigne ako se dvija s 240 v 6,5 oborota,....

240 по киломтраж! Не е толкова в действителност. Не се надъхвай, че и без това е опасно. :schlaumeier: Ако толкова те вълнува скороста, вземи някой GPS и засечи действителната скорост, за да знаеш поне колко ти е отклонението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 1.8T 150 коньове има един начин да е дръпнало пича с 320-ката и той е евентуално ако пича с БМВ-то не е знаел че се състезавате слезнете на земята тва БМВ е доста под 10 секунди до 100 ма не вие сте карали всички възможни бегачки и най вече ръждите :verweis::schlaumeier:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 1.8T 150 коньове има един начин да е дръпнало пича с 320-ката и той е евентуално ако пича с БМВ-то не е знаел че се състезавате слезнете на земята тва БМВ е доста под 10 секунди до 100 ма не вие сте карали всички възможни бегачки и най вече ръждите :bia::schlaumeier:

Ха-ха-ха! :verweis: То оставаше да е НАД 10 сек. до 100! :motz: Па и ние сме си на земята! Все пак сме с Аудита, не караме Голф с пернишка регистрация, че да сме у въздуха! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240 по киломтраж! Не е толкова в действителност. Не се надъхвай, че и без това е опасно. :verweis: Ако толкова те вълнува скороста, вземи някой GPS и засечи действителната скорост, за да знаеш поне колко ти е отклонението.

Ама аз с точно с ДжиПсиЕс го засичАх... Викам браХто Отвори джамека. Дуа ле? Дуа! Начи сАм с 240! На брахтото ДжиПси ушичките са му кат на елф, а вие шма отбеждавате в противие... :motz::schlaumeier:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ne znaq kak BMW 6te vleze v nqkoi ot po-ostrite zavoi na Trakiq s 210-220 bez polet prez mantinelata i kak 6te me stigne ako se dvija s 240 v 6,5 oborota, a su6tevremenno use6ta6 4e produljava da nabira... Spomenah li 6e nqmam 4ip i 4e sum sus klasi4eski scepena generaciq

Братле айде ще ти покажа един от по-острите завой на тракия да го минеш с 210-220 ако искаш не 4х4 а 8х8 си пусни и ако си жив ще ти подаря мойто ауди :schlaumeier: .

То бива изхвърляне ама пак чак толкова !!!!

п.п Ти карал ли си кола вобще с 220 а да не говора за 240 и да я усещащ как продължава да набира хахахаххаах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240 и да я усещащ как продължава да набира хахахаххаах

Ем отваря прозореца дуа ли дуа и като се усилва вятъра от север скороста се вдига :schlaumeier::verweis::motz: Тва иска да ти каже момчето :bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240 по киломтраж! Не е толкова в действителност. Не се надъхвай, че и без това е опасно. :D Ако толкова те вълнува скороста, вземи някой GPS и засечи действителната скорост, за да знаеш поне колко ти е отклонението.

Със сигурност е така :D Но колко точно е отклонението 20, 60, 150км/ч... :D Как като карам със 140 няма отклонение на радара на патрулката в храстите, а после изведнъж над 200 започва да отклонява...(и не ми давайте примери с разпломбирани радари :D ) ОК съгласен съм че има някакви проценти отклонение, но те не са достатъчни за да отхвърлите Аудито като бърз и много ама много добър автомобил! :D

Относно скоростта - да глупаво е и принципно не карам с такава. Просто това беше първото ми излизане на магистрала, след като си купих колата и ми беше мерак да я тествам. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле айде ще ти покажа един от по-острите завой на тракия да го минеш с 210-220 ако искаш не 4х4 а 8х8 си пусни и ако си жив ще ти подаря мойто ауди :bia: .

То бива изхвърляне ама пак чак толкова !!!!

п.п Ти карал ли си кола вобще с 220 а да не говора за 240 и да я усещащ как продължава да набира хахахаххаах

КоУега! Искаш ли да те повозя? :D Ако искаш можеш да ми даеш и задачка от "Христо Белчев" по "Солунска" да завия с 200... :D Тук говорим за това как куатрото с висока скорост се държи на пътя в завой и въобще, а не че е летяща чиния... :D

Проблемът според мен е, че ти си изградил мнение, на база твоят автомобил, който повярвай няма нищо общо като ускорение и поведение на пътя в сравнение с TQ!!! Това, което написах беше, че при тази скорост и в тези обороти, стрелката на километража бавно, но упорито продължаваше напред, а не че съм се залепил за седалката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че не може да се сравнява мойта талига с твойто TQ аз не сам казал такова нещо все пак аз не взимам завой с 210-220 :bia:

Тук говорим за това как куатрото с висока скорост се държи на пътя в завой и въобще, а не че е летяща чиния.

Ето тука съм напълно съгласен с теб ! Но аз за това се ядосах че беше написал некакви лапешки глупости все едно си някой пубертетче което мисля че неси.

Аз спирам до тук казах каквото мисля аиде PEACE !! :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че не може да се сравнява мойта талига с твойто TQ аз не сам казал такова нещо все пак аз не взимам завой с 210-220 :D

Ето тука съм напълно съгласен с теб ! Но аз за това се ядосах че беше написал некакви лапешки глупости все едно си някой пубертетче което мисля че неси.

Аз спирам до тук казах каквото мисля аиде PEACE !! :D:bia:

Ми може да ти прозвучи шизофренично, ама като си прочетох поустовете, някои наистина съм ги написал малоумно :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...